Як начесать чубок. Як робити правильно начісувати чубок.

Мода має властивість повертатися. Старі добрі начісування на чубку прямо з дев'яностих приходять назад в сьогоднішній тренд. Взагалі, чубчик може кардинально змінити будь-яку зачіску. Попрацювавши над нею, можна не тільки опинитися в центрі уваги на вечірці, але і помолодшати. Нескінченну кількість варіантів укладання дає привід для експериментів над своїм образом. Волосся найбільше піддаються різним видозмінам - забарвленні, укладанні, лаку, випрямленню або завивці. Начісування найбільш травмує волосся. І тому, щоб цього не відбувалося, важливо слідувати нескладним правилам.
Вам знадобиться
  • - лак для волосся або гель для укладання;
  • - гребінець.
Інструкція
1
Перед тим як робити начісування, вам необхідно вимити волосся. Потім ретельно розчешіть і висушіть його феном або просто дочекайтеся повного висихання. Ні в якому разі не робіть начісування на вчорашню укладку, це може серйозно пошкодити волосся, зробити їх ламкими і млявими.
2
Оберіть невелике пасмо волосся на чубку. Натягніть її, тримаючи пальцями за кінчики. І повільно, гребінцем з частими зубцями, зверху вниз начесиваете.
3
Розчісувати потрібно тільки зверху вниз, щоразу виймаючи гребінець з прядки. Не робіть різких рухів, бо гребінець може заплутатися у волоссі, при цьому заплутуючи саме волосся.
4
Таким же чином начешіть всі наступні пасма на вашій чубку, укладаючи їх як вам подобається. Пам'ятайте, що потрібно начісувати поступово, беручи невеликі пасма. В іншому випадку ви можете запитати волосся, або ж ваша укладання буде триматися недовго.
5
Для того щоб чубчик просто трохи підвелася і придбала потрібний вам обсяг, начешіть її тільки з внутрішньої сторони за тим же принципом.
6
Щоб чубчик трималася якомога більше часу, сбризнете її лаком для волосся або перед начосом обробіть її спеціальним гелем для укладання. Перед тим як лак висохне, надайте їй потрібну форму.
7
За бажанням доповніть вашу зачіску аксесуарами: стрічками, шпильками, обідками. Це додасть ваше зачісці якусь родзинку.
8
Пам'ятайте, що при будь укладанні волосся відчувають сильний стрес, тому перед сном змивайте усі засоби для фіксації і хоча б раз на тиждень робіть маски або мийте їх різними настоями, наприклад, з кропиви. Це допоможе зберегти волоссю здоров'я.
9
Правильно начесать чубчик створить потрібний вам образ. Ви можете стати ким завгодно, від жінки-вамп до невинного янголятка. Не бійтеся змінюватися, експериментувати і дивувати оточуючих вас людей.