Як вилікувати рахіт.

Дефіцит вітаміну D призводить до поганої засвоюваності двох важливих елементів - кальцію і фосфору. Діти, у яких спостерігаються ці фактори, часто стикаються з таким захворюванням як рахіт . Як і будь-яку хворобу, його не можна запускати, так як наслідків досить багато.
Вам знадобиться
  • - морська сіль
  • - відвар трав (звіробій, кора дуба, шавлія)
  • - препарати з вмістом вітаміну D3
  • - риб'ячий жир в капсулах
Інструкція
1
При годуванні груддю вилікувати рахіт виходить набагато швидше. Включіть в раціон матері рибу, вершкове масло, зелень, молочні продукти і полівітамінні препарати.
2
Робіть загальнозміцнюючі ванночки. На дитячу ванну візьміть 50 г морської солі або хвойного концентрату. Додайте півлітра відвару трав (звіробій, кора дуба, шавлія).
3
Приділяйте достатньо часу для перебування на свіжому повітрі. У літній теплу пору необхідно, щоб тіло малюка було по можливості максимально відкрито. Якщо дозволяє погода, надягніть сорочечку, боді або футболку з коротким рукавом; шортики або короткі штанці. Необов'язково підставляти дитини під прямі сонячні промені, так як його ніжна шкіра за досить короткий проміжок часу може отримати відчутний опік. Щоденна прогулянка повинна становити від 1 до 4 годин залежно від віку.
4
Фахівці, щоб вилікувати рахіт , рекомендують вживати дітям з таким діагнозом препарати з вмістом вітаміну D3. Краще використовувати масляні розчини, непомітно додаючи їх в їжу дитині, а також риб'ячий жир в капсулах.
5
Використовуйте в якості пиття для малюка лужні мінеральні води без газу з вмістом кальцію і фосфору, а також кисломолочні напої - кефір, ряжанку, сніжок, натуральні йогурти.
6
Для дітей старше півроку потрібно вводити в раціон курячий жовток (при відсутності алергічної реакції), сметану, зелень, м'ясо. Робіть дитині кальцинований сир. Півлітра молока доведіть до легкого кипіння, додайте пару ампул кальцію хлориду. Після того, як молоко згорнеться в сир, його потрібно процідити. Вживати необхідно в першій половині дня по 50-100 г.
7
При супутніх рахіт у порушеннях роботи кишечника давайте дитині препарати типу Лінекс, Дюфалак та ін., Заздалегідь проконсультувавшись з лікарем.