Як лікувати кашель у однорічної дитини. мокрий кашель у однорічної дитини, що давати.

Кашляти дитина може почати в будь-якому віці. А от батьки іноді просто панікують, не знаючи, чи потрібно лікувати покашлює малюка і як саме це робити правильно. Особливо лякає батьків поява кашлю у дуже маленького малюка. Перше, що повинні зрозуміти мама і тато - це те, що кашель є захисною реакцією організму. З дихальних шляхів таким способом виходить те, що організму не потрібно - це може бути пил, сторонні тіла, мокрота.
Інструкція
1
Перший крок, який мають зробити свідомі батьки - це в обов'язковому порядку показати у кашляючих малюка лікаря. Пам'ятайте, що будь-яка затримка з візитом до доктора може привести до неприємних наслідків у вигляді запалення легенів і інших дуже неприємних захворювань.
2
Не старайтесь одразу ж давати дитині ліки, які порадила сусідка або подруга. Лікарські засоби - це серйозно, їх повинен приписувати виключно доктор.
3
Для полегшення симптомів до візиту в лікарню можна дати малюкові тепле пиття - чай, не дуже насичений компот із сухофруктів, молоко, морси. Пиття повинне бути рясним і регулярним - це поліпшить самопочуття малюка.
4
Доктор може призначити малюкові як прийом лікарських засобів, так і фізіотерапевтичні процедури. Це можуть бути гірчичники, банки, масаж грудної клітки. Намагайтеся робити ці маніпуляції правильно, щоб ефект був негайним.
5
Костьольна алгоритму будь-якої процедури порадьтеся з доктором або принаймні, знайдіть інструкцію в мережі. Якщо робите дитині масаж грудної клітки, постарайтеся виконувати його ретельно і протягом зазначеного лікарем часу.
6
Завдання всіх процедур, спрямованих на лікування кашлю, полягає в тому, щоб перевести кашель із сухого в мокрий. Тому якщо дитина відкашлює мокроту - це добре. Не заважайте цьому процесу.
7
Трапляється, що після перенесеної хвороби кашель все ж не проходить протягом декількох тижнів. Не лякайтеся такого явища, адже це виходить та ж мокрота. Однак врахуйте, що деякі засоби від кашлю його ж і провокують. Тому як тільки кашель із сухого ставати мокрим, необхідно припиняти прийом відповідних ліків і терпляче чекати, поки кашель сам по собі не пройде.
Зверніть увагу
Кашель, який медики називають продуктивним - це той, під час якого виділяється мокрота. Але інші види кашлю - наприклад, сухий, нападоподібний, гавкаючий негативно діють на маленьку дитину, тому лікувати їх потрібно.