Як визначити чистоту.

При покупці нерухомості реєстрація угод відбувається відповідно до Федерального закону № 122-Ф3, який передбачає певний перелік документів необхідних для переходу прав власності на бік покупця. Безпосереднє право власності реєструється відповідно до ГКРФ статтею №131 п.1. Обидва закони не гарантують чистоту угоди, бо документи на юридичну прозорість не перевіряються і згодом правомірність угоди може бути оскаржена в судовому порядку відповідно до АПК РФ гл.24 і права інших осіб на нерухомість можуть бути відновлені в регламенті законів ГК РФ за статтями № 2965, № 3075.
Вам знадобиться
  • -Виписка з ЕГРП;
  • -Виписка з ЖЕУ;
  • -Виписка з реєстру судових приставів;
  • довідка від нарколога і психіатра;
  • -запрос в органи опіки та піклування;
  • довідка з податкової інспекції;
  • -Нотаріальне оформлення угоди;
  • -проверка всіх документів продавця на справжність;
  • -знание законів РФ про реєстрацію, про перехід прав власності, про оскарження виникли прав власності, про визнання угоди недійсною, про відновлення прав власності, про договір купівлі-продажу (ГК РФ № 454, АПК РФ гол. 24, ГК РФ № 2965, № 3075, ДК РФ № 131, Федеральний закон № 122-Ф3, ГК РФ № 164, ГК РФ № 292, ГК РФ № 244, ГК РФ № 256).
Інструкція
1
Тому щоб уникнути сюрпризів після покупки, краще скористатися послугами агентства нерухомості, яке гарантує чистоту угоди і перевіряє документи перед реєстрацією по всіх можливих ризиків і непередбачених ситуацій. Якщо покупці зважуються на самостійне придбання нерухомості без послуг посередників, вони ризикують залишитися без покупки, тому що потрібно мати величезний досвід і як мінімум, юридичну освіту з чітким знанням всіх законів, за якими угода може бути оскаржена або визнана недійсною і нікчемною.
2
Як вже зазначалося вище, документи, що подаються для реєстрації прав власності, не гарантують, що угода буде укладена назавжди. Відповідно до нових правил при реєстрації угоди достатньо мати правовстановлюючі документи, виписку з технічних документів, договір купівлі-продажу, який з новою редакцією можна укласти в письмовій формі від руки і не звертатися до нотаріуса. Ось саме в договорі, написаному від руки і полягає перший ризик, який ставить під сумнів чистоту самої угоди.
3
Неправильно складений договір купівлі-продажу тягне за собою визнання його нікчемності. Жодна людина, що не має вищої юридичної освіти і величезного досвіду роботи з законами, не зможе врахувати всі нюанси, які слід вказувати в договорі. До того ж, нотаріальне укладення гарантує, що перед покупцем знаходиться продавець нерухомості, що він дієздатний, осудний, відповідає за свої дії, що майно не арештовано, немає осіб претендують на нього. Гарантія нотаріуса про дані дії прописана в законі РФ про нотаріат за 1993 рік. Оформляючи договір від руки, жодна людина не застрахований від даних ситуацій. А також не має повноважень гарантувати в суді, що все враховано.
4
Також слід врахувати, що якщо права власності перейшли шляхом оформлення спадщини, не факт що не з'являться спадкоємці, які запізнилися до прийняття спадщини - угоду визнають недійсною. А якщо продавець неосудний або недієздатний, гроші за квартиру отримати вдасться не скоро, до того ж, за російським законодавством більше 70% доходу людини вираховувати не можна. Тому виплачену за покупку суму можна отримувати маленькими частинами багато років.
5
Якщо квартиру продає довірена особа, а не особисто власник, потрібно зустрітися з власником. Саме за дорученням продають квартири шахраї. І найчастіше за підробленими документами. Усіх цих сюрпризів легко уникнути, оформляючи угоду купівлі-продажу у нотаріуса і залучаючи до цього ріелторів. Витрати на посередників виправдовують себе на 100%. Нерухомість перевіряється на юридичну чистоту , а операція - на прозорість від А до Я. Якщо ріелтор буде сумніватися в чистоті продажу за якимись параметрами, купівля-продаж не відбудеться. Тому що посередник несе повну юридичну відповідальність, що чистота угоди гарантована. Про це прямо говориться в договорі з агентством.
6
При самостійній покупці потрібно перевірити нерухомість і продавця по всіх інстанціях. До них відносяться: запит в органи опіки та піклування, виписка з ЕГРП, з ЖЕУ, з реєстру судових рішень, з податкової інспекції, з будинкової книги, з наркологічного і психіатричного диспансеру.
7
Але навіть це не страхує від провалу у вчинення угоди і можливості визнати її недійсною, тому довірте перевірку чистоти професіоналам, як і оформлення всіх документів.
Терміном «сапфір» позначають різновид корунду всіх відтінків, крім червоного (червоний корунд називаються рубінами). Тим не менш, коли говорять про сапфір, зазвичай мають на увазі камінь синього кольору. Огранені сапфіри відносяться до коштовних каменів вищої категорії, в Росії вони прирівнюються до валютних цінностей. Визначення якості сапфірів проводиться за наступними категоріями: колір, чистота, вага і якість ограновування. Ці параметри повинні бути вказані на бирках ювелірних виробів із сапфірами.
Інструкція
1
ЦветЦвет сапфіра визначається фахівцями-геммологами візуально, при порівнянні з еталонними екземплярами. Він характеризується поєднанням колірного тону, насиченості і світлини. Основний колірний тон каменю - чистий спектральний синій, допустимі другорядні відтінки - фіолетовий і зелений. Сапфіри також поділяються на п'ять категорій по світлин і три категорії по насиченості кольору. Однак у комерційних цілях зазвичай застосовується спрощена класифікація сапфірів за кольором, яка передбачає всього три групи. Перша - яскраво-сині сапфіри; друга - середньо-сині сапфіри; третя - світло-сині сапфіри.
2
ЧістотаЧістота сапфіра також визначається візуально, неозброєним оком і за допомогою лупи з 10-кратним збільшенням. Прийнято чотири групи по чистоті. Перша - практично ідеально прозорі сапфіри без дефектів або з одиничними дрібними дефектами, які помітні тільки при значному збільшенні. Друга - прозорі камені з нечисленними дрібними дефектами і природними включеннями, які не видно неозброєним оком. Третя - сапфіри з частковою втратою прозорості, з дефектами і включеннями, які дуже добре видно навіть неозброєним оком. Четверта - сапфіри з помітною або повною втратою прозорості, з численними, добре помітними дефектами і включеннями (або дефектами одиничними, але дуже великими).
3
ВесВес сапфірів вимірюється в каратах (1 карат дорівнює 200 мг). Дрібні камені до 1-2 карат зустрічаються досить часто. Великими вважаються сапфіри від 5 карат. Вони дуже рідкісні. Вартість 1 карата ваги такого каменю, залежно від його кольору і чистоти, може досягати 4000 доларів.
4
ОгранкаОсновние способи ограновування сапфірів - фасеточних і кабошон. З фасеточних огранок найпоширенішою є кругла, але часто застосовуються також фантазійні: «серце», «смарагд», «маркіз», «овал» і «груша». Кабошон - це спосіб ограновування, при якому каменю надається кругла або овальна форма з опуклою відполірованою поверхнею. Таким способом обробляють сапфіри зі значною втратою прозорості і великою кількістю дефектів. Ограновування кабошоном непрозорих сапфірів з голчастими включеннями мінералу рутилу (так званих «зірчастих» сапфірів) дозволяє виявити ефект астеризму - поява ковзної по поверхні зірки з 6 або 12 променями.
Зверніть увагу
На якість і ціну каменю дуже сильно впливає його походження. Самими високоякісними вважаються кашмірські сапфіри. Вони мають волошковий колір і шовковистий блиск. Оскільки родовище в Кашмірі більше не розробляється, такі камені є ювелірну рідкість і коштують нечувано дорого. Високо цінуються також цейлонські сапфіри, для яких характерний менш насичений світло-синій колір. Сіамські сапфіри з Тайланда значно поступаються їм за ціною. До 80% всіх сапфірів видобувається в Австралії, але ці камені є найдешевшими, так як вони дуже темні, із зеленуватим відтінком, низького ступеня чістоти.За кордоном прийнята інша система оцінки якості огранених сапфірів, запропонована Американським гемологічним інститутом (GIA). Відповідність між російської та західної системами наступне: перша група чистоти - VVS (дуже-дуже дрібні включення), друга - VS (дуже дрібні, незначні включення), третя - SI (дрібні, але помітні включення), четверта - I (включення, видимі неозброєним оком). Майте на увазі, що природні сапфіри, на відміну від алмазів, які не бувають повністю позбавлені дефектів, тому категорія IF (чисті під лупою) для них неприйнятна. Якщо продавець пропонує вам сапфір категорії IF, це або підробка, або штучно вирощений камінь.
Корисна порада
У більшості випадків на бирці ювелірного виробу з сапфіром вказуються тільки вага, група кольору і чистоти, наприклад: «0,55 ct 2/2». Якість каменю з цієї інформації визначається таким чином: вага - 0,55 карат (110 мг), камінь середньо-синій, прозорий, дефекти нечисленні і видно тільки при значному збільшенні.