Як варити перепелине яйце. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Перепелині яйця - продукт дуже корисний, а в деяких випадках навіть незамінний. І дуже важливо приготувати цей продукт так, щоб звести втрату цінних і поживних речовин до мінімуму. Одним з таких щадних способів є варіння перепелиних яєць.
Інструкція
1
Про перепелині яйця можна сказати, що вони являють собою унікальний вітамінний комплекс, що володіє чудовими властивостями. Вітаміни, мінеральні речовини, незамінні амінокислоти - все це зосереджено в перепелиних яйцях в такій високій концентрації, що їх давно вже звели в ранг лікувальних продуктів. Перепелині яйця не схильні до зараження сальмонельозом, що дозволяє вживати їх у сирому вигляді, без жодного страху інфікування сальмонелою. Однак дітям до трьох років краще все таки не давати сирий продукт, тому давайте подивимося, як же правильно такі яйця варити.
2
Перепелині яйця набагато дрібніше курячих і шкаралупа у них значно тонше. Тому для варіння краще їх закладати в холодну воду. Мити перед варінням яйця необов'язково, але дуже бажано. Чисті яйця слід акуратно перекласти в каструлю з холодною водою, поставити на максимальний вогонь і постаратися не пропустити момент закипання. Перепелині яйця готуються дуже швидко. Через півтори хвилини після закипання будуть готові яйця всмятку, для яєць круто варто почекати 3 хвилини. Готові яйця потрібно відразу ж вийняти з окропу і негайно поставити під холодну проточну воду для того, щоб їх було легше очистити.
3
До речі, яйце завжди легше чиститься, якщо починати цей процес з його тонкого кінця. Готові варені яйця можна вживати як в чистому вигляді, так і вигляді салатів або доповнення в до інших страв. Не варто так само викидати і шкаралупу з під яєць, до її складу входить кальцій в поєднанні з мікроелементами, що допомагають йому повністю засвоюватися, тому дрібно перетерта в порошок шкаралупа виявиться цінною харчовою добавкою в раціоні маленьких дітей і літніх людей.