Як намалювати крила в Фотошопі.

Багато замислювалися про те, як додати собі на фотографії ангельський вид або ж навпаки, показати диявольську іскорку. Самий простий і швидкий спосіб - це використовувати кисті для фотошопа. Але якість таких крилець, м'яко кажучи, бажає залишати кращого. Тому варто скористатися іншим варіантом.
Інструкція
1
Зайдіть в меню «Файл» і створіть новий документ. Розмір вибирайте за своїм бажанням, але все ж для зручності розмір бажаний не дрібний. Залийте нижній шар чорним кольором. Для цього скористайтеся інструментом «Заливка».
2
Створіть новий шар. Виберіть в панелі інструментів «Прямолінійне ласо». З його допомогою малюйте клинчик - так, щоб гострий кінець дивився вправо. Далі залийте намальовану фігуру білим кольором. Зайдіть в меню «Виділення» -> «Скасувати виділення». Далі в меню «Редагування» виберіть пункт «Вільна трансформація» і поверніть клин приблизно градусів на 20. Натисніть Enter.
3
Виберіть "Фільтр" -> "Стилізація" -> «Вітер». Поставте прапорець у параметрі «Зліва». Цей фільтр застосовуйте стільки раз, скільки буде потрібно для досягнення результату, в залежності від величини зображення. Потім знову застосуйте довільне трансформування і поверніть рисунок вже на 40 градусів в протилежну сторону. Знову застосуйте фільтр вітер чотири рази. Поверніть клин в початкове положення, використовуючи довільну трансформацію. Знову застосуйте фільтр вітер, але вже два рази. Перемістіть вийшло пір'їнка вгору і скопіюйте шар чотири рази. Сенс полягає в тому, щоб розмістити ці пір'я у вигляді віяла. Для цього також використовуйте вільну трансформацію. Перо на кожному шарі поставте в певну позицію. Після цього відключіть видимість нижнього шару і склейте всі попередні шари, вибравши пункт «Об'єднати видиме». Знову зробіть видимим нижній шар.
4
Скористайтеся інструментом «Прямолінійне ласо» і намалюйте такий же клинчик під кутом до вашого крилу. Гострий край повинен дивитися в протилежну сторону - вліво. Створіть новий шар, залийте клин білим і не забудьте видалити виділення. Застосуйте фільтр вітер три рази. Повторіть це процедуру до досягнення потрібного результату. Склейте шар з пір'ям. Для того щоб додати колір пір'ю, перейдіть в меню «Зображення» -> «Тон/Насиченість». Поставте галочку на пункті «Тонування» і виберіть більш темний колір. Це необхідно для зручності.
5
Зайдіть в меню «Фільтр» і виберіть «Спотворення» -> «Хвиля». Поставте число генераторів 1, інші ж числа підберіть індивідуально для вашого зображення. Через меню «Тон/Насиченість» поверніть крилу білий колір. В меню «Зображення» встановіть режим «Градація сірого». Далі виберіть «Зображення» -> «Режим» -> «Індексовані кольори». Тут же зайдіть в таблицю кольорів і встановіть абсолютно чорне тіло і натисніть OK. Крило готово.