Як оформити інтер'єр квартири.

Красиво оформлена квартира не тільки радує око її господарям і гостям, а й створює відчуття особливого домашнього тепла і затишку. Працюючи над інтер'єром свого будинку, кожна людина має можливість виразити себе і зробити приміщення по своєму смаку.
Інструкція
1
Оформляючи квартиру, ви можете зробити всі кімнати в одному стилі або поекспериментувати і підібрати зовсім різні інтер'єри для кожного окремого приміщення.
2
Розмірковуючи над тим, якою ви хочете бачити свою квартиру або якусь окрему кімнату, потрібно перш за все визначитися з тим, наскільки функціональним буде це приміщення.
3
Якщо ви не хочете, щоб ваша вітальня або спальня була заставлена, вибирайте такий напрямок, як мінімалізм. Для цього стилю характерно практично повна відсутність меблів. Ті предмети, які ви все-таки вирішите поставити в приміщенні, повинні мати просту геометричну форму. Іншою характерною рисою мінімалізму є відсутність дрібних деталей інтер'єру і однотонні стіни.
4
Близьким до мінімалізму є так званий японський стиль, для якого також необхідно великий вільний простір, мінімум меблів, а також неяскраве освітлення, матові стіни і велика кількість ширм і перегородок з натуральних матеріалів.
5
Для молодих і енергійних людей підійде інтер'єр в стилі хай-тек. На відміну від мінімалізму, для нього характерна функціональність і використання сучасних матеріалів. Працюючи в стилі хай-тек, творча натура зможе по-справжньому виразити всі свої ідеї, вибравши предмети меблів незвичайних форм і пофарбувавши стіни в різні яскраві кольори. Також можна зробити підсвічування, яка буде проходити вздовж нижньої межі вашого дивана або шафи і в темряві буде здаватися, що меблі не стоїть на підлозі, а ширяє в повітрі.
6
Консервативніші люди, напевно, віддадуть перевагу класичний стиль. В його основі лежить використання натуральних екологічних матеріалів, світлих пастельних відтінків і ліпнини. Таке приміщення можна прикрасити важкими оксамитовими шторами, килимами, гобеленами, дзеркалами і численними рамками з сімейними фотографіями. У класичний стиль чудово впишеться і камін - мрія практично будь-якого міського жителя. У такому приміщенні будеш почувати себе так, ніби перебуваєш в затишному заміському будинку, далеко від буденних турбот і проблем.
7
Останнім часом дуже модно стало використовувати зонування приміщення. Завдяки цьому прийому, можна поєднувати відразу кілька функцій в одній кімнаті. Приміром, нерідко буває так, що приміщення є одночасно спальнею і вітальнею. В такому випадку підійде європейський стиль, для якого характерний поділ кімнати на зони численними перегородками і ширмами. Різні функціональні зони можна також підкреслити розташуванням меблів або відтінком стін.
8
Не забувайте про те, що в будь-якій кімнаті повинна бути якась родзинка, особливість, яка привертатиме увагу всіх відвідувачів. Це може бути якийсь оригінальний світильник, великий акваріум, зимовий сад або величезний постер на всю стіну - тобто все, на що вистачить вашої фантазії. Оформляючи свій будинок, пам'ятайте про головне - в ньому вам повинно бути затишно і комфортно.