Як лікувати аденоїди другого ступеня.

Патологічний розростання лімфоїдної тканини в носоглотці називається аденоїдами. Ця хвороба широко поширена серед дітей молодше 12 років, але пік захворюваності припадає на дошкільний вік. Головний біль і хронічна закладеність носа доставляють дитині значні незручності, а часті застуди і пониження слуху і зовсім завдають серйозної шкоди здоров'ю. Щоб уникнути хірургічного втручання, починати лікування аденоїдів слід вже на 1-2 стадії захворювання.
Вам знадобиться
  • - фізіологічний розчин
  • - сік алое
Інструкція
1
Зверніться до ЛОРа для того, щоб він вибрав підходящий спосіб боротьби з хворобою. Консервативне лікування аденоїдів другий ступеня включає в себе лікарську терапію, спрямовану в першу чергу на підвищення імунітету, та фізіотерапевтичне лікування. Хороший ефект дає лазеротерапія. Крім зменшення набряку запаленої тканини, лікування лазером сприяє зміцненню місцевого імунітету.
2
Видаляйте слизової виділення з носоглотки і порожнини носа. Крім того, що слиз знижує терапевтичний ефект від лікування, вона є прекрасним середовищем для розвитку інфекції. Тому потрібно хоча б 2-3 рази на день робити промивання носа фізіологічним розчином або спеціально призначеними для цього засобами.
3
Зверніться до гомеопата, якщо лікування у отоларинголога не дало ефекту. Гомеопатія показує відмінні результати в боротьбі з аденоїдами другий ступеня. Вона не тільки швидко справляється з хворобою (навіть в запущеній стадії!), А й допомагає зміцнити імунітет. До того ж цей вид лікування не чинить негативного впливу на психіку дітей, які, як правило, протестують проти промивання носоглотки і фізіотерапії. Важливо одне: препарати для лікування аденоїдів, як в общем-то і для будь-якої іншої хвороби, повинен підбирати фахівець. В гомеопатії це правило ще більш актуально, так як даний напрямок в медицині лікує не конкретну хворобу, а весь організм. Тому ліки, які ідеально підійшло одній дитині, може нанести непоправну шкоду іншому.
4
Скористайтеся рецептами народної медицини. В них описано чимало способів лікування аденоїдів, в тому числі і другий ступеня. Але особливою ефективністю відрізняється наступний засіб: відламайте від куща алое м'ясистий лист і відіжміть з нього сік. Щовечора закопуйте його по 2 краплі в кожну ніздрю. Через кілька місяців від аденоїдів залишиться лише спогад, але щоб уникнути рецидиву річний курс лікування потрібно довести до кінця.