Як вилікуватися від депресії.

Депресія - це хвороба, яку діагностує фахівець, і лікувати її треба медикаментозно. Те, що в народі називають депресією, насправді - звичайна хандра, яка може перерости в депресію. Її можна і потрібно «лікувати» в домашніх умовах.
Вам знадобиться
  • -Путевка в екзотичну країну;
  • -Бабушка в селі;
  • -Шоколад;
  • -Банани;
  • -Цітрусовие .
Інструкція
1
Задумайтесь, коли ж почалося ваше хворобливий стан. Можливо, у вас сезонна депресія - багато людей страждають їй в листопаді і травні. Або у вашому житті відбулася яка-небудь сумна подія - звільнення з улюбленою роботою, розрив відносин з близькою людиною. Якщо ви будете знати причину, вам стане простіше боротися з депресією.
2
Коли об'єктивна причина, яка не дає вам нормально жити знайдена, усуньте її. Влаштуйтеся на нову роботу, заведіть ні до чого не зобов'язує роман.
3
Якщо хандра у вас почалася з незрозумілих для вас причин, спробуйте лікувати її загальними методами. Змініть обстановку - злітайте у відпустку в екзотичну країну або відвідайте бабусю в селі - головне, щоб ви отримали нові позитивні емоції.
4
Їжте банани та цитрусові. У бананах міститься серотонін - гормон радості, а помаранчевий колір апельсинів піднімає настрій. Також можете повісити в кімнаті помаранчеві штори, купити помаранчевий плед або помаранчеву кухоль для чаю.
5
Якщо дозволяє фігура, споживайте шоколад, в ньому також міститься гормон щастя. Однак не варто надто захоплюватися солодким, а то у вас з'явиться ще один привід для депресії .
6
Знайдіть собі хобі, бажано, пов'язане з фізичною активністю. Це можуть бути танці, аеробіка, екстремальний спорт. Взагалі, якщо у вас хандра, корисно більше рухатися і бувати на свіжому повітрі - він лікує депресію. Якщо вам подобається вишивати хрестиком - не відмовляйтеся і від такого хобі. Головне, щоб воно приносило вам радість.
7
Намагайтеся більше спілкуватися з приємними людьми і відвідувати цікаві місця. Це можуть бути виставки близькою вам тематики, музеї, улюблені кав'ярні. А ось алкоголем у вашому стані краще не зловживати.
8
Якщо хандра не відступає, у вас спостерігається безсоння, відсутність апетиту, втому і дратівливість, покажіться до лікаря. У такому випадку, вилікувати депресію ви зможете за допомогою антидепресантів.