Як розкачати тісто.

Вироби з тіста люблять усі. З нього роблять торти і різні пироги, смачні пишні булочки і рулети, піцу, чебуреки і пельмені. Практично для всіх виробів тісто розкачують до необхідного розміру і товщини. Розкочують тісто для того, щоб воно було рівним і пропеклося рівномірно. Оскільки всі види тіста мають свою консистенцію і структуру, то і прийоми їх розкочування можуть бути різними. Про деякі хитрощі, які потрібно знати, перш ніж розкачати тісто, ми вам розповімо.
Інструкція
1
Для того щоб тісто не прилипало, його розкочують на рівній поверхні, попередньо посипаною борошном. У міру необхідності борошно в процесі підсипають. Користуються для розкочування качалками. Зручний розмір качалки порядку 40-45 сантиметрів з діаметром близько 5 сантиметрів. Добре, якщо вона буде забезпечена ручками з двох сторін.
2
Зазвичай тісто розкачують у двох напрямках, повертаючи його в процесі, таким чином, кожна ділянка буде розкатали рівно. Починати розгортати тісто потрібно з середини, від центру, рухами вперед і назад.
3
Якщо необхідно розкачати м'яке і липке тісто тонко, то для цього потрібно покласти його між двома великими листами промасленим пергаментним паперу, злегка присипавши їх борошном. Після цього вже будемо діяти качалкою. Якщо немає паперу, то замість скалки для того, щоб розкачати таке тісто, скористаємося пляшкою з холодною водою і щільно закритим горлечком. Процес розкочування потрібно проводити поступово та обережно, уникаючи поривів листа.
4
Для пельменів, Варенников, чебуреків, мантов і хінкалі тісто розкочується двома способами. У першому робиться великий тонкий лист, з якого склянкою або блюдцем, залежно від страви, вирізаються гуртки. Залишки тесту при цьому знову розкочуються. У другому способі зі шматка тіста формується ковбаска, нарізається поперек брусочками, які з двох сторін умочують в борошно і кожен розкочують качалкою. У досвідченої господині кружки виходять правильної форми і однакового розміру.
Зверніть увагу
Все види тіста, крім дріжджового, перед тим, як почати розгортати, треба охолодити.
Корисна порада
Для того, щоб перенести на деко великий і тонкий лист тіста, присипте його борошном, акуратно і не щільно намотайте його на качалку і перенесіть на лист, де і розгорнете.