Як приготувати лляне масло. приготувати масло з ль.

Льняна масло знову стає все більш популярним, так як воно має цінні поживними та оздоровчими якостями, а також містить вітаміни, цінні жирні кислоти і полінасичені кислоти. Його використовують у косметології, медицині та кулінарії.
Вам знадобиться
    • зріле лляне насіння
Інструкція
1
Льняна масло можна виготовити двома методами. Перший - це гарячий спосіб, при якому масло необхідно прожарити, другий - холодний віджим. Треба сказати, що корисніше саме лляне масло , отримане методом холодного віджимання, в ньому зберігаються всі його цінні речовини.
2
Для першого способу необхідно покласти 100 грам льняного насіння в миску і залити їх водою об'ємом 100 мл. Коли насіння вберуть всю воду і разбухнут (це станеться приблизно через годину і більше) викладіть їх на суху розігріту чавунну сковороду.
3
Смажте насіння протягом години на повільному вогні, закривши кришкою. Після томління насіння випустять рідина, яка і є масло м. Отриману рідину обережно перелийте в ємність, краще через чистий марлевий фільтр.
4
Другий метод отримання лляної олії з насіння довший. Вам потрібно змолоти в блендері насіння максимально дрібно, майже в пил. Приблизно до консистенції кави для турки. Потім отриману масу покладіть в дрібне сито. Сито підвісьте і покладіть над ємністю, куди буде стікати масло .
5
Можна трохи прискорити процес. На дно сита помістіть марлю, і вже на неї викладіть змолоту масу насіння. Зверху притисніть насіння гнітом, тоді масло буде виділятися і стікати набагато швидше.
6
Після того як масло збереться в ємність, вичавіть марлю, просочену масло м. Перелийте масло в спеціальну ємність, щільно закрийте.
Корисна порада
В косметологи на основі лляної олії роблять живильні маски для волосся і шкіри, в медицині лляне масло заспокоює подразнення та опіки. У кулінарії лляне масло, як найбільш цінне за своїми харчовим і дієтичним якостям, широко використовується для заправки салатів, приготування різних страв, випічки, соусів, маринадів. Єдине - на лляній олії не можна смажити.