Як налаштувати браузер на комп'ютері.

Без нормально налаштованого браузера неможливо користуватися всіма функціями мережі інтернет. Якщо встановлені, наприклад, не всі компоненти, браузер не зможе частково або повністю відображати деякі інтернет-сторінки. Без відповідних компонентів не вийде відтворювати онлайн-відео. Чи не налаштувавши параметр «безпека», можна підхопити на комп'ютер вірусну або шпигунську програму. Всього пару простих дій допоможуть зробити роботу браузера більш ефективною і надійною.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, браузер (Opera, Internet Explorer), доступ в інтернет, програма Java, Macromedia Flash Player
Інструкція
1
Визначтеся, який браузер ви будете використовувати за замовчуванням. Два найпопулярніших браузера - це Opera і Internet Explorer. Після вибору браузера натисніть «Пуск». Виберете вкладку «Панель управління», перейдіть в «Властивості оглядача», виберіть потрібний браузер, клацніть по вкладці «Програми» і виберіть пункт «використовувати за умовчанням». Якщо в «Панелі управління» немає того браузера , який ви хочете зробити основним, натисніть «Пуск», виберіть «Програми за замовчуванням», «Список програм», зі списку програм виберіть браузер, який працюватиме як основною.
2
Після того як браузер обраний, потрібно завантажити і встановити кілька програм для його нормальної функціональності. Скачайте програму «Java» і встановіть її на свій комп'ютер. Програма дозволить відображати всі графічні елементи на веб-сторінках, грати онлайн в флеш-ігри, і розширить можливості браузера .
3
Наступним компонентом, без якого нормальна робота браузера Не гарантується, буде Macromedia Flash Player. Без нього не будуть відображатися багато елементів на сторінках інтернету, а головне, не буде відтворюватися онлайн-відео. Скачайте та встановіть програму. Вимкніть браузер, так як в процесі установки він повинен бути відключений. Встановіть програму.
4
Для додаткових налаштувань браузера пройдіть в «Налаштування» ». Тут можна вибрати всі доступні параметри, масштаб відображення сторінок, блокувати спливаючі вікна та ін.
5
Якщо використовується браузер «Опера», можете налаштувати режим «турбо». Запустіть браузер. В лівому нижньому куті на панелі інструментів є іконка, натисніть по ній, з'явиться список команд: «включити опера турбо», «відключити опера турбо». Опера турбо прискорює завантаження сторінок при повільній швидкості інтернету шляхом зменшення якості графіки сторінок. Якщо у вас швидке інтернет-з'єднання, залиште цей параметр опера турбо відключеним.
Програма, за допомогою якої ви можете переглядати сторінки сайтів, називається браузером. Більшість людей називають вбудований за замовчуванням браузер Internet Explorer в операційну систему Windows оглядачем. Цей оглядач має багато різних версій. Остання випущена версія має номер 9.0. Якщо вас не влаштовує поточний Explorer, і ви хочете встановити і налаштувати іншу версію, то необхідно зробити наступні кроки:
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, оглядач Internet Explorer, доступ в інтернет
Інструкція
1
Якщо ваш комп'ютер підключений до інтернету, то зайдіть на ресурс, з якого ви зможете взяти дистрибутив. Вибирайте ресурс з хорошою репутацією, щоб не встановити собі заодно «головний біль» у вигляді шпигунів, вірусів, троянів. При виборі дистрибутива варто звернути увагу на його відповідність версії вашої операційної системи, версії розміру бітового шифрування, мовну локалізацію, можливість відключення установки додаткових панелей популярних систем, типу mail, yandex, qip та інших.
2
Отже, ви придбали надійний дистрибутив - скачали з інтернету, взяли у друзів та інші варіанти. Деякі версії вимагають наявності певних оновлень в операційній системі, і без них установка не почнеться. Запустіть його подвійним кліком на вашому комп'ютері. Погодьтеся з користувальницькою угодою та натисніть «Встановити». Більше нічого для установки робити не доведеться, браузер встановиться самостійно. Часом у деяких трапляються збої при установці, але їх випадки варто розглядати індивідуально, так як на їх машині не виконано якесь вимога, звідси і проблеми. Всі труднощі виникають завжди з причини невігластва самого користувача і його невірних дій.
3
Браузер встановлений. Зайдіть в пункт меню «Властивості оглядача». Тут можна встановлювати необхідні параметри роботи вашого браузера. У вкладці «Загальні» більшість любить встановлювати з порожньої сторінки роботу Explorer. Тимчасовий файл допомагає в продуктивності роботи браузера. Мови, шрифти, кольори, оформлення, стилі кожен може задати за індивідуальними вподобаннями. Налаштування інших вкладок меню «Властивості оглядача» при установці також виставляються за замовчуванням. Для зміни з параметрів необхідно володіти спеціальними знаннями. Наприклад, просто так ставити галочки в «Додатково» і рухати бігунок в «Безпека» не варто, якщо не знаєте, для чого ці параметри необхідні. За додатковою інформацією звертайтеся на відповідні ресурси.