Як навести у своєму житті порядок.

Порядок в квартирі, в гаражі, на робочому столі говорить не тільки про акуратність і охайність людини. Порядок або, навпаки, безлад в будинку може бути прямим віддзеркаленням життєвої ситуації. Причому взаємозв'язок ця має і зворотну силу. А тому, бажаючи навести порядок у своїй життя, почати варто з генерального прибирання квартири.
Інструкція
1
Перш ніж почати прибирання квартири, оцініть масштаби майбутньої роботи. Не намагайтеся всю роботу виконати за один день. Але й не відкладайте прибирання «на завтра», кожен день знаходячи для цього новий привід. Візьміть в звичку прибирати в день хоч би по одному ящику, по одній полиці в шафі. Визначтеся з тим, в якій сфері своєї життя вам хотілося б навести порядок. І прибираючи в квартирі, нагадуйте собі: «Я розчищаю собі дорогу до ... гарній роботі/теплим взаєминам і так далі».
2
Зберіть ті речі, які викликають у вас неприємні спогади або пов'язані з важкими періодами вашої життя, негативно впливають на вашу самооцінку. Це можуть бути подарунки від людей, які з тих чи інших причин стали вам неприємні. Позбавтеся від цих речей без жалю. Є багато способів це зробити - віддати речі в дитячі будинки, притулки, будинки престарілих. Також можна запропонувати людям придбати ці речі за символічну плату або взяти безоплатно. Це можна зробити на сайтах avito.ru, olx.ru та багатьох інших. Передивіться книги в своїй домашній бібліотеці. Як правило, прочитавши книгу, ми ставимо її на полицю і більше до неї не повертаємося. Залиште тільки ті книги, які ви вважаєте настільними, а інші віднесіть в найближчу районну бібліотеку. Якщо раптом якусь книгу захочеться прочитати, її можна буде взяти в бібліотеці на час. Книги не будуть припадати пилом на полицях, а за допомогою бібліотеки виконуватимуть своє призначення - нести знання. У вас же в домі звільниться простір і стане легше дихати, адже книги - це великі пилозбірники. І в домі, де є багато книг, дуже часто потрібно робити вологе прибирання. Розберіть речі, які зберігаються на антресолях, в ящиках на балконі, в гаражі. Здається, що їх не видно, значить, немає і проблеми. Насправді, поклади цих непотрібних речей відображаються на життя в цілому. Відповідайте собі чесно на питання, скільки років вже пролежали ці речі на антресолях і не стали в нагоді. І дайте їм друге життя.
3
Закінчивши генеральне прибирання в будинку, беріться і за прибирання життя. Врахуйте, що у двох цих прибирань дуже багато спільного. І як непотрібні речі засмічують ваш будинок, так непотрібні емоції, образи і комплекси засмічують ваше життя. А принцип збирання і тут і там - приблизно однаковий. Потрібно послідовно і щодня розбирати завали. Щоб прибратися в своїй життя почніть з записної книжки. Ми дуже часто витрачаємо дорогоцінний час на непотрібне нам спілкування - 5 хвилин на розмову ні про що з нічого не значущим людиною, півгодини на обговорення в асьці з тими, кого і в очі ніколи не бачив, а потім ще пара годин на переписку в соцмережах. А в підсумку реальне життя і улюблені люди виявляються позбавленими часу і турботи. Розставте пріоритети в спілкуванні, впорядкуйте свої контакти. Перепишіть записну книжку, переглянете список контактів в асьці ...
4
Вивільняючи час, не забудьте і про час для себе. Щоб навести в своїй життя порядок, обов'язково потрібно присвячувати тільки собі хоча б півгодини на день. За ці півгодини потрібно багато чого встигнути. Спочатку скласти список "мотлоху", яке в життя не знадобиться. Повірте, вам точно не потрібні старі образи, пересуди, заздрість, гнів, песимізм ... Розбираючи завали свого внутрішнього світу, ставте собі запитання: «Яка мені користь в цій рисі характеру? А в цій образі? А в цьому моєму якості? »З'ясувавши, які якості вам в життя точно не знадобляться, починайте роботу по їх усуненню.
5
Займіться бізнес-плануванням самого себе. Як на роботі кожен співробітник становить план роботи на день, тиждень, місяць, півроку і рік, також слід вчинити і щодо наведення ладу у своїй життя. Присвятіть час і складіть план того, що потрібно зробити в першу чергу, що трохи пізніше. У плані обов'язково повинні бути перераховані і глобальні завдання - на рік, на п'ять років і на все життя вперед. Потрібно постійно нагадувати собі про свої цілі. І не тільки маленьких, але і великих. Цей план життя не повинен бути статичним - час від часу його потрібно переглядати, вносити корективи, додавати пункти, відзначати виконане і т.д.