Як підключити обігрів заднього скла.

Кожен водій хоча б раз стикався з тим, що на вікнах намерзає іній, коли температура повітря опускається нижче нуля. В результаті погіршується видимість. Особливо погано, коли замерзає заднє скло, дивлячись в яке деякі водії орієнтуються, виїжджаючи з парковки. Щоб полій не утворювалася, інженерами була придумана система обігріву заднього скла. Вона, як правило, не ставиться на заводі. Її встановлюють самі водії, якщо вона необхідна.
Вам знадобиться
  • - клеми широкі;
  • - клеми під болт;
  • - дроти;
  • - запобіжники;
  • - реле;
  • - колодка під реле;
  • - вимикач обігріву скла;
  • - болти;
  • - гумові трубочки і гайка
Інструкція
1
Зніміть провід маси з акумуляторної батареї. Цей провід завжди під'єднується до негативного полюса акумулятора.
2
Зніміть щиток приладів. Далі в цей нього замість заглушки ви повинні поставити наявний вимикач обігріву заднього скла.
3
Прикріпіть реле за щитком приладів навпроти тахометра. Потім зробіть проводку, вибравши довжину проводів відносно габаритів своєї машини (досвідчені майстри радять взяти довжину з запасом). Вкрай небажано ігнорувати установку реле і підключати дроти безпосередньо. В іншому випадку вигорятимуть всі контакти, розплавиться кнопка вимикача і доведеться все переробляти заново, тільки вже, зрозуміло, не забувши поставити реле.
4
Наявний у вас підвісна запобіжник, має на собі закільцований провід. Його необхідно перерізати, відступивши від краю близько шести сантиметрів. З боку короткого кінця дроту його потрібно обжати широкої клемою і під'єднати до запобіжника. З іншого боку також обжати широкої клемою і вставити провід в колодку реле.
5
Простягніть від вимикача підігріву два дроти, перетином близько півтора квадратних міліметрів, один причепіть до запобіжника (підключати після запобіжника), другий на колодку реле.
6
Прикріпіть реле поруч з запобіжником в будь-якому зручному для вас місці.
7
Зніміть передній і задній пороги лівої сторони, щоб протягнути дроти до заднього скла. Зробити це досить просто. На вітчизняних автомобілях пороги, як правило, можна відкрутити звичайною викруткою.
8
Зніміть і обшивку з обох сторін заднього скла.
9
Підключіть провід до самого скла праворуч.
10
Підключіть праворуч до заднього скла короткий провід одним кінцем, а іншим на масу акумуляторної батареї.