Як швидко навчити папугу розмовляти.

Більшість фахівців вважає, що папуги схильні розмовляти з людьми, так як ми викликаємо у них симпатію, і пернаті мимоволі реагують на нашу мову. Людський голос провокує на вимову слів незалежно від того, чи звертається людина до папузі або люди просто розмовляють між собою.
Інструкція
1
Вчити папуги розмовляти повинен завжди один і той же чоловік, який проводить з птахом багато часу і якому вона довіряє. Також це має бути жінка чи дитина, так як папуги сприймають краще високі голоси.
2
Починати навчання слід тільки тоді, коли птах до вас звикла і спокійно сідає на руку. Щоб птах початку вам довіряти ще більше, при навчанні звертайтеся з нею дуже ласкаво.
3
Під час тренування кімната повинна бути ізольована від сторонніх звуків. Тому вимкніть телевізор, радіо, закрийте вікна. Папуги дуже цікаві птиці і в процесі навчання можуть відволікатися на різні шуми.
4
Проводьте навчання завжди в один і той же час вранці і ввечері. Урок в середньому повинен триває 15-20 хвилин.
5
Починайте навчання з простих слів. Щодня, краще в ранкові години перед годуванням, вимовляєте рівним голосом голосно і чітко якесь слово, наприклад, ім'я папуги . Вашої пташці в перший раз легше буде запам'ятати коротке слово. Тому спочатку навчайте словами, які складаються з двох складів. Папуги з голосних звуків найкраще запам'ятовують «а» і «о», а з приголосних «т», «п», «р», «к». Слова, яким ви навчаєте папуги , повинні відповідати ситуації. Наприклад, входячи в кімнату, скажіть: «привіт», а якщо ви йдете - «поки». В якості міри безпеки навчіть птицю говорити номер вашого телефону або адресу проживання. Це може допомогти їй повернутися, якщо вона випадково вилетить у відкрите вікно.
6
Займайтеся з птахом постійно, щоб розвинути її здібності. Не вживайте при папугу вирази, які ви не хочете, щоб вони вимовляли. Здатна пташка швидко засвоює всі слова і безпомилково їх виголошує.
7
Можете записати ваші заняття і включати їх папузі. Це допоможе птахові надолужити упущені моменти, а також повторити пройдене. Тільки враховуйте те, що вам необхідно бути присутнім в кімнаті, інакше папуга буде розмовляти тільки тоді, коли кімната буде порожня.
8
Не закривайте клітку з папугою покривалом під час уроків. Птах не зможе сконцентруватися і, швидше за все, засне.
9
Не кричіть і не ображайте птицю, якщо у неї нічого не виходить. При постійних заняттях з часом у вас все вийде.