Як розморозити рибу.

Ідеальною для готування є свіжа, жива риба, але, на жаль, таку не завжди можна купити в магазині. Крім того, багато видів риб везуть до нас здалеку, практично з іншого кінця світу, тому обійтися без замороженої риби на нашому столі не можна. Але всі ми знаємо, що це продукт дуже делікатний. Якщо риба була правильно заморожена і зберігалася з дотриманням встановленого режиму, то при розморожуванні ми практично отримуємо повноцінний продукт, аналогічний свіжому. Але розморозити рибу теж потрібно правильно.
Інструкція
1
Кращим способом розморожування є розморожування у спеціально призначеній для риби камері холодильника. Для цього рибу поміщають на велику плоску тарілку або блюдо, прикривають зверху харчовою плівкою і залишають на ніч. Також можна розморозити її при кімнатній температурі на кухонному столі, це буде швидше.
2
Якщо ви поспішаєте, то можна розморозити рибу в холодній воді. Для цього налийте воду у велику миску або каструлю, додайте в неї поварену сіль 10-15 грам на 2 літри води і покладіть у воду рибу. Таким способом дрібна риба буде разморожена через півтори-дві години, велика - через три-чотири.
3
Можна розморозити рибу в мікрохвильовій печі. Для цього треба викласти рибу з упаковки на блюдо і поставити його в піч, включивши режим «розморожування» і вказавши вагова кількість риби. Після закінчення процесу дайте рибі постояти хвилин 5 в печі і добре промийте її після цього.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=WHwb63XG1oI
Зверніть увагу
Не можна розморожувати рибу ні в гарячої, ні навіть в теплій воді. Так вона втратить все м'язові соки і які у них мінеральні речовини. Крім того, її волокна насичуються водою і стають менш плотнимі.Заморажівать рибу повторно не можна, поживна цінність її стане мінімальною.
Корисна порада
Нутрощі краще видаляти, поки риба ще не разморожена окончательно.Еслі належить ще копітка робота з розбирання тушки, то краще починати її, не чекаючи, поки вона разморозітся.Рибние страви готуються тільки з добре розмороженої риби. Для того щоб позбутися специфічного смаку, який властивий замороженим продуктам, можна розморозити її в молоці, це дозволить повністю відновити смакові властивості риби.
Риба відрізняється досить ніжною структурою і вимагає делікатного підходу в питаннях розморожування. Оптимальним місцем відтавання замороженої рибної тушки є нижня полиця холодильника. Цей процес займає в середньому 5-6 годин. Якщо чекати ніколи, розморозку можна прискорити.
Вам знадобиться
  • - глибока миска;
  • - холодна вода;
  • - поліетиленові пакети;
  • - мікрохвильова піч;
  • - посуд для мікрохвильовки.
Інструкція
1
Дістаньте рибу з морозильної камери. Загорніть тушку або стейки в декілька поліетиленових пакетів, щоб при відтаванні риба не бруднила раковину, а смак продукту не постраждав від зайвої вологи. Помістіть згорток в раковину або глибоку миску, заповнену водою приблизно наполовину. Увімкніть холодну воду і тримайте рибу під струменем доти, поки вона не буде готова для оброблення. В середньому процес займає 1,5 години в залежності від розміру риби.
2
Якщо ви змушені економити воду, залиште рибу в ємності, наповненою холодною рідиною. Повністю замінюйте воду в раковині або мисці щопівгодини. Цей спосіб трохи збільшить час відтавання продукту. Не використовуйте для розморожування риби гарячу або теплу рідину. Інакше пропаде більшість корисних речовин містяться в продукті, та й смак його значно погіршиться. Рибне філе і фарш у воді не розморожують.
3
Швидко розморозити рибу і рибні продукти можна в мікрохвильовій печі. Покладіть необхідну кількість риби в посуд, призначену для використання в мікрохвильовці. Виберете режим розморожування з підрозділом «риба», вкажіть кількість продукту і включіть прилад. Не забувайте періодично витягувати блюдо з печі і перекладати шматки для більш рівномірного відтавання. Істотним недоліком даної методики є те, що розмір мікрохвильовки не дозволяє розморожувати в ній великі тушки риби.
4
Не варто відтавати неразделанную рибу до кінця, злегка підморожені тушка чиститься набагато легше і швидше. В деяких випадках заморожені шматки риби можна готувати без відтавання. При цьому додайте кілька додаткових хвилин до часу її термічної обробки. Розморожену рибу не можна піддавати повторному заморожуванню, це суттєво погіршить її поживну цінність.