Як зберігати сушену рибу.

Вперше сушити рибу почали в Скандинавії більше тисячі років тому. Потім цей метод консервування перейняли італійці, а за ними португальці та іспанці. Виловлену рибу потрошать, підвішують на дерев'яні кілки і залишають на свіжому повітрі на 6-10 тижнів. У підсумку риба іссихает практично до кам'яного стану і може зберігається протягом довгого часу.
Вам знадобиться
  • спеціальна упаковка.
Інструкція
1
Сушена риба при зберіганні вимагає рівноважну вологість. Дізнавшись її, ви зможете встановити відносну вологість повітря. При короткостроковому зберіганні сушеної риби встановіть відносну вологість повітря на рівні 65-80%, а температуру не вище 8 градусів.
2
Зберігайте рибу в затемнених приміщеннях.
3
Сушеную рибу необхідно зберігати в спеціальній упаковці, інакше вона може втратити масу (усохнути) або при великій вологості покритися пліснявою. Також при доступі повітря в жирі риби можуть початися окислювальні процеси, що призведе до погіршення якості і смаку продукту.
4
Тривале зберігання потрібно здійснювати при температурі близькій до замерзання, але не вище мінус 5-8 градусів. За таких умов риба може зберігається протягом року.
5
Рибу зберігайте в спеціальній упаковці, щоб запобігти негативні зміни, які можуть виникнути при зберіганні, такі як пліснявіння, усушка, кристалізація солі, зволоження, окислення жиру, гнильна псування, пошкодження шкідниками, зміна консистенції. Для упаковки можна використовувати ящики з гофрованого картону, з дерева, кошики, плетені з лози, лляні продуктові мішки, рогожані кули, багатошарові паперові мішки, плівкові пакети, крафт-мішки та інші види упаковки, які відповідають санітарним вимогам. При виборі тари враховуйте, що поліетиленова упаковка легко може бути пошкоджена гострими частинами риби. Тому краще всього використовувати крафт-папір з одностороннім поліетиленовим покриттям. В такій упаковці риба збереже гарний зовнішній вигляд, приємний запах і смак, а також нормальну консистенцію протягом 5-6 місяців. При використанні в якості упаковки рогожаних лантухів риба збереже свої первинні властивості тільки протягом 2,5-3 місяців.