Як підключити пральну машину без водопроводу. підключення пральної машини без водопроводу.

Літо більшість людей проводить за містом, на дачі або в селі. Повсякденно виникає таке питання як прання. Якщо в будинку зроблений водопровід, тоді все просто і ясно. Якщо його немає, то як можна випрати? Можна підключити машинку-автомат, використовуючи деякі хитрощі. Можна встановити машинку старого зразка.
Вам знадобиться
  • - мережевий фільтр;
  • - фільтр для очищення води;
  • - насосна станція
Інструкція
1
При установці автоматичної машинки необхідно під'єднати шланг для зливу. Це можна зробити прямо через двері на вулицю, у вигрібну яму або найближчу канаву. Найпростіший спосіб подачі води при відсутності водопроводу - це заливати її вручну. Машинці все одно, як потрапляє в неї вода: через штатне підключення або через лоток прального порошку. Головне, щоб вона надходила вчасно і в потрібному обсязі. Так можна використовувати м'яку дощову воду, яка дуже хороша при пранні білизни. Але і мінусів у цього варіанту достатньо багато. Вам постійно доведеться чергувати біля неї, щоб вчасно заливати воду, та й води доведеться принести чимало.
2
Якщо на ділянці є джерело з водою, придатною для прання, можна зробити якусь подобу водопроводу . Для цього купите насосну станцію, яка буде створювати тиск для подачі води. При такому способі рекомендується встановлювати фільтр. Мінус цього варіанту в тому, що насосна станція і фільтр для води коштують недешево.
3
Є ще один варіант. Треба розмістити вище машинки ємність з водою, тоді вода в ємності буде тиснути зверху, і створювати в шлангу тиск. Але не завжди його достатньо для нормальної роботи. В даному випадку багато залежить від моделі машини.
4
Як варіант, можна розглянути покупку машини старого роторного зразка. Їй не треба ніякого тиску в системі. Мінус в тому, що якість прання гірше, ніж в машині-автомате.Прежде ніж поставити машинку собі на дачі або в селі, де немає водопроводу , все зважте. Вирішіть, яка модель підійде найкраще, зверніть увагу на якість води, яку ви збираєтеся використовувати для прання. Якщо вона жорстка, використовуйте смягчители, інакше тени пральної машинки можуть вийти з ладу.
Зверніть увагу
Якщо ви купуєте нову пральну машинку-автомат, то вибирайте з механічним блоком управління. У селах і дачних селищах часто напруга мережі нестабільно, і якщо вона буде з електронним блоком напруги, то він досить швидко може вийти з ладу. Якщо ж пральна машина з електронним управлінням, придбайте стабілізатор напруги - мережевий фільтр.
Корисна порада
Якщо ви купуєте нову машинку-автомат, краще беріть без контролю часу заливання води. При слабкому тиску вода в неї буде надходити довго. Механізм машинки може "подумати", що відбувається витік або кінчається вода, і буде відключатися.