Як отримати нові водійські права.

Сьогодні важко собі уявити життя без сучасної комп'ютерної техніки, засобів зв'язку та автомобіля. У багатьох особистий автотранспорт є. Для управління їм необхідно отримати спеціальний водійське посвідчення. З 1 березня 2011 року в Росії вводиться його нова форма.
Інструкція
1
Не поспішайте отримувати водійські права нового зразка. Обидві «старі» їх форми будуть дійсні до кінця терміну з дії. Термін дії національного посвідчення водія, встановлений в Росії, становить 10 років.
2
Що ж із себе представляють національні водійські посвідчення? На сьогоднішній день вони двох видів. Перша форма - видавалися в місцях, де не було автоматизованої форми їх заповнення. Розмір прав практично дорівнює розміру паспорта. Картка ламінована.
3
Друга форма водійського посвідчення, яка з 2011 року також не підлягає видачі, являють собою пластикову карту розміром з кредитну карту. Колір - світло-рожевий.
4
Врахуйте, що права нового зразка досі не відповідають Віденської міжнародної конвенції 1968, підписаної Росією. Тому для поїздки за територію Російської Федерації необхідно отримати водійське посвідчення міжнародного зразка. У теж час, у громадян Росії практично не виникає проблем при перевірках на території Європи і з національним водійським посвідченням.
5
Водійські права зразка 2011 року являють собою все ту ж пластикову карту розміром 5,4х8,56 см. Колір її тепер змінився. Зі зворотного боку додалося кількість категорій транспортних засобів. Тепер для кожної категорії можливо вказати обмеження. Але в даний час Закони, які б регулювали записи, що вносяться в дану графу, ще не прийняті. Крім того, з'явився унікальний штрих-код, який містить інформацію про місце і причини видачу водійського посвідчення.
6
Права можна отримати шляхом обміну водійського посвідчення, термін дії якого істек.Для цього необхідно звернутися в ГИБДД за місцем проживання, надавши: 1) паспорт громадянина Російської Федерації або Тимчасове посвідчення особи; 2) медичну довідку встановленого зразка; 3) водійське удостовереніе.Фотографірованіе на нові водійські права проводиться прямо у відділенні ГІБДД.Прі обміні водійського посвідчення іспити повторно не сдаются.Прі втраті або розкраданні водійського посвідчення необхідно докласти тимчасовий дозвіл на керування транспортним засобом, в якому будуть вказані номер і серія втраченого документа. Крім того, необхідно надати і заява з відмітками районного ГИБДД про те, що ви не були позбавлені водійських прав.Еслі ви отримуєте водійське посвідчення вперше: 1) паспорт громадянина Росії, 2) медична довідка; 3) свідоцтво про закінчення навчального закладу; 4) квитанція встановленого образца.Прі цьому здаються і теоретичні, і практичні екзамени.В тому випадку, якщо ви були позбавлені водійських прав, до заяви додайте: 1) цивільний паспорт; 2) медичну довідку; 3) заяву з відмітками ДАІ за місцем реєстрації.
Зверніть увагу
Вартість отримання водійського посвідчення «нового» зразка станом на 2011 рік становить 800 рублів.