Як зробити напис на майці. вишити на майці напис.

Навіть саму звичайну одноколірну майку можна перетворити в оригінальну і яскраву одяг, якщо нанести на неї напис . У залежності від фінансових можливостей і кількості вільного часу, зробити це можна різними способами.
Вам знадобиться
  • майка, маркери, бісер, намистини або гудзики, тасьми, нитки
Інструкція
1
Перший спосіб - найшвидший і відносно недорогий. Необхідно придбати спеціальні маркери для нанесення малюнка на тканину. Продаються такі фломастери, як правило, не в канцелярських магазинах, а у відділах дитячої творчості, в товарах для рукоділля. Після прання, нанесена таким фломастером, напис не зітре, що не розпливеться і не перетвориться на незрозуміле пляма. Середня вартість фломастерів по тканині близько двохсот рублів. Перед нанесенням напису на майку підкладіть під тканину кілька аркушів паперу. Це дозволить уникнути протікання фарби фломастерів на іншу сторону виробу. В іншому фломастери прості у вжитку - ними досить зробити необхідну напис на тканини і дати кілька хвилин висохнути. Після цього оригінальне виріб готовий.
2
Другий спосіб завдати напис на майку - замовити наклейку на тканину. Наприклад, виготовлення наклейок методом шовкографії пропонує цілий ряд фірм. Перенести наклейку на футболку можна за допомогою праски через марлю. Як варіант, в компаніях, що пропонують такі послуги, можна замовити одночасно і виготовлення наклейки, і нанесення її на майку (за допомогою спеціальної машинки). Мінус такого нанесення в тому, що з часом наклейка починає «облуплюється». Готові наклейки коштують близько 400 рублів. Наклейки на замовлення коштуватимуть від 2000 до 6000 рублів (залежно від розміру).
3
Третій спосіб завдати напис на майку складається з декількох етапів. Спочатку потрібно напис зробити - написати на стіні, на асфальті, на папері і т.д. Далі - сфотографувати. Надалі замовити фотодрук на майку. Також як і наклейками, виготовленням фотопродукції займається чимало фірм. Нанесення фотографії на майку в середньому коштує 300-400 рублів, термін виготовлення займає 1-2 дні.
4
Четвертий спосіб завдати напис на майку - рукоділля. Так, напис можна вишити бісером, намистинами або гудзиками, нарізати і пришити тасьму у вигляді букв, вирізати напис з тканини і приклеїти через павутинку для одягу. Крім того, напис можна вишити нитками, використавши для цього різні техніки вишивання.