Як зробити систему безперервної подачі чорнила для принтера.

Система безперервної подачі чорнила - пристрій для струменевого принтера, яка подає чорнило до друкуючої голівки з поповнюваних резервуарів. Завдяки даній системі витрати на друк значно знижуються і користувач отримує економію, вимірюється в тисячах відсотків. Розглянемо процес установки СНПЧ на прикладі принтера EPSON.
Інструкція
1
Контейнери, що використовуються в системі безперервної подачі чорнила, необхідно заповнити чорнилом, колір яких зазначений на кожному флаконі та контейнері. Будьте уважні, не переплутайте кольору, щоб уникнути неправильного змішування кольорів згодом.
2
Використовуючи шприц, відкачайте повітря по черзі з усіх картриджів через вихідний отвір, нахиляючи при цьому контейнери на 45 градусів. Відкачування повітря створить розрідження в картриджах і вони заповняться чорнилом.
3
Вимкніть принтер від мережі, видаліть встановлені на ньому картриджі. Після видалення картриджів зніміть кришку відсіку з картриджами для установки системи. Вставте картриджі, підключені до СНПЧ, в каретку принтера. Помістіть шлейф з трубок на картриджі і прикріпіть стійку шланга трубки на другому зліва картриджі Cyan, відрегулюйте довжину шланга трубки відповідно. Довжина оптимальна, якщо при переміщенні каретки вліво і вправо до упору шлейф НЕ звисає і не заважає руху каретки.
4
Зовнішні ємності з чорнилом необхідно встановити на одному рівні з принтером. Підключіть принтер до комп'ютера та увімкніть його в електричну мережу. Як при зміні картриджів принтер автоматично зробить прочищення сопел друкувальної голівки. Коли процес чищення закінчений, пошліть тестову сторінку на принтер. Якщо деякі дюзи НЕ пропечатували повністю (спостерігається полошение), то зробіть прочищення сопел друкувальної голівки через опції драйвера принтера, дайте йому відстоятися 40-60 хвилин і знову надрукуйте тестову сторінку. Можливо ці дії доведеться повторити 2-3 рази для повного видалення повітря з друкуючої головки.
Зверніть увагу
Переважна більшість фірм-виробників принтерів відмовляються від гарантій при переобладнанні принтера і використанні сумісних витратних матеріалов.Перемещеніе принтера з місця на місце, будь-яка зміна положення в просторі слід виконувати з максимальною акуратністю. В іншому випадку переміщення ємностей по висоті може призвести до заливці всього принтера чорнилом через підвищену різниці тисків. У штатних резервуарах такої небезпеки зазвичай нет.Невозможно змішування оригінальних чорнила з чорнилом сторонніх виробників: для хорошої роботи друкувального пристрою необхідно використовувати чорнило однієї марки. Часта зміна чорнила або їх змішування може призвести до засмічення друкуючої головки принтера, що призводить до поломки пристрою.