Як оформити візу до Болгарії. чи можна оформити візу д в Болгарію у Владивостоці.

Громадянам Російської Федерації для відвідування Болгарії потрібна віза. Її можна оформити в туристичному агентстві або самостійно, зібравши необхідний пакет документів. Самостійно оформити візу можна в Болгарських візових центрах в Москві, Санкт-Петербурзі, Нижньому Новгороді, Казані, Ростові-на-Дону, Самарі, Єкатеринбурзі і Новосибірську.
Вам знадобиться
 • - закордонний паспорт, дійсний не менше 3 місяців з дня повернення з поїздки;
 • - копія розвороту закордонного паспорта;
 • - анкета, заповнена та підписана заявником;
 • - кольорова фотографія розміром 3,5 Х 4,5 см на світлому фоні;
 • - оригінал і копія підтвердження броні готелю.
 • - оригінал і копія проїзних квитків в обидва кінці;
 • - довідка від роботодавця на фірмовому бланку з зазначенням посади та окладу;
 • - студентам і школярам потрібно докласти студентський квиток, оригінал і копію довідки з місця навчання, оригінал і копію довідки з місця роботи одного з батьків, що фінансує поїздку, оригінал та ксерокопію заяви батьків про те, що він спонсорує поїздку і ксерокопію розвороту його паспорта;
 • - пенсіонерам необхідно надати копію пенсійного посвідчення, довідку з місця роботи (оригінал і копію) родича, спонсорує поїздку, заява (оригінал і копію) родича про те, що він спонсорує поїздку і ксерокопію розвороту його паспорта. Документ, що підтверджує спорідненість;
 • - підтвердження фінансової спроможності (з розрахунку 100 євро на добу на людину);
 • - оригінал і копія полісу медичного страхування із сумою покриття від 30 тисяч євро;
 • - оплата консульського збору в розмірі 35 євро.
Інструкція
1
Якщо ви їдете на запрошення родичів, необхідно пред'явити запрошення (оригінал і копію) від громадянина Болгарії або особи, яка має вид на проживання. Родичами вважаються: подружжя, діти, батьки, батьки батьків, сестри, брати, внуки.
2
Якщо ви збираєтеся проживати в орендованих або власних апартаментах, замість броні готелю необхідно надати наступні документи: - копію про володіння нерухомістю, завірену у нотаріуса; - договір оренди житлової нерухомості (оригінал і копію). Замість договору можна надати дозвіл від власника нерухомості на проживання заявника. Даний документ повинен бути завірений у нотаріуса; - документи, що підтверджують факт оплати власником нерухомості податків за попередній рік.
3
Після прийняття документів, співробітник Візового Центру видає заявнику квитанцію. Видача документів здійснюється за пред'явленням даної квитанції.
4
Віза детямК основного пакету документів потрібно прикласти наступне: - окремо заповнену анкету. Незалежно від того, вписана дитина в паспорт одного з батьків чи ні; - копію свідоцтва про рожденіі.Еслі дитина подорожує з одним з батьків або у супроводі третіх осіб, потрібна копія нотаріально завіреного дозволу на вивезення дитини від другого батька та копія першої сторінки паспорта довірителя. Якщо один з батьків відсутній, необхідно надати відповідні документи (довідку з поліції, книжку матері-одиначки і т.д.)
Зверніть увагу
Діти до 6 років звільнені від оплати консульського сбора.Віза оформляється протягом 4-6 робочих днів.
Корисна порада
У підтвердженні броні повинні бути вказані терміни поїздки, назва готелю, його адреса, телефон і факт оплати проживання. Непрацюючим заявник не пенсійного віку потрібні ті ж документи, що і пенсіонерам (крім пенсійного посвідчення) .Подтвердіть наявність необхідних грошових коштів можна довідкою про покупку валюти, дорожніми чеками, випискою з банківського рахунку і т.д.Медіцінскій страховий поліс повинен бути дійсним країнах Європи.