Як вибрати занурювальний блендер. Як користуватися блендером.

Сьогодні виробники побутової техніки пропонують безліч приладів, здатних полегшити працю господині на кухні. Одним з таких приладів є кухонний комбайн, який здатний робити практично все - молоти м'ясо, різати овочі, збивати і перемішувати. Але він займає на кухні багато місця і часто його доводиться зберігати на полиці, всякий раз дістаючи при необхідності, та й мити його не дуже хочеться, якщо продуктів небагато. Прекрасною заміною комбайну стане погружной блендер, але як його вибрати?
Інструкція
1
Матеріал. Погружной блендер являє собою ногу з насадкою-ножем на кінці, призначеної для подрібнення овочів та м'яса, змішування соусів і пюре. Є блендери з пластмасовою ногою, а є з металевої. Пластмасову ногу не можна буде використовувати для занурення в гарячі суміші, а, крім того, якщо ви збираєтеся часто користуватися блендером, то віддайте перевагу металу, так ваш прилад прослужить набагато довше, хоча і буде коштувати дорожче.
2
Потужність. Погружной блендер - прилад ручний, під час роботи ви тримаєте його на вазі. Чим більше його потужність, тим швидше ви виконаєте задумані операції.
3
Швидкості. У магазині ви зустрінете блендери, кількість швидкостей у яких може коливатися від двох до п'ятнадцяти. Віддати перевагу краще ті, які дають можливість оптимального вибору швидкості і плавності її регулювання.
4
Насадки. За допомогою насадок погружной блендер перетворюється практично в кухонний комбайн. Але вибрати блендер тільки тому, що у нього більше насадок, не найвдаліша думку. Зупиніться на тому, у якого наявні ті насадки, якими ви будете точно користуватися. Зазвичай, самими функціональними є віночок для збивання, насадка-блендер, ножі для подрібнення і колки льоду.
5
Шнур живлення. У деяких моделей блендерів передбачена можливість роботи від акумуляторної батареї. Це дозволяє вибрати для роботи з ним будь-який зручний місце, навіть далеко від електричної розетки. Крім того, такий блендер можна захопити з собою на пікнік.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ZrEIZL_sMYE
Зверніть увагу
Як користуватися блендером стаціонарного типу: підготовлений (розрізаний) продукт заливається в чаші блендера водою, прилад підключається до мережі. Середня потужність такого блендера 400-550 Вт До комплекту додаються мірний стакан для змішування і кріпильний елемент. Будь-яка господиня здатна без праці розібратися, як користуватися блендером погружного типу.