Як продати колеса.

Часто буває таке що, розбираючись в гаражі, знаходиш «запаску» від машини, яку недавно продав. Дійсно, що робити з колесом, яке в принципі і не потрібно, але і викинути шкода? Його можна спробувати продати. Зараз існує кілька способів продажу.
Інструкція
1
Найпростіший і відомий, напевно, всім - це «сарафанне радіо». Все досить просто. Через друзів і знайомих «по гаражах» можна дізнатися, чи не потрібна кому-небудь колесо з характеристиками, які збігаються з характеристиками вашого колеса. Якщо такий покупець знаходиться, то проведення операції з продажу колеса зводиться до мінімуму. Тільки от одне, шукати покупця так можна нескінченно довго.
2
Інший спосіб - в якійсь мірі аналог «сарафанне радіо», це розклеювання оголошень. Спосіб також не дуже складний. Пишете оголошення, в якому вказуєте те, що продаєте, і номер контактного телефону. Потім ці оголошення розклеювали на дошках оголошень міста і чекаєте дзвінка від потенційного покупця. Правда, тут теж є свій мінус. Далеко не багато приділяють увагу дошкам оголошень на вулицях, і тому ваше оголошення може залишитися непоміченим.
3
Третій спосіб передбачає довіритися професіоналам рекламного справи і помістити оголошення в газеті. Через редакцію практично будь-якого друкованого видання можна подати оголошення про продаж. Залишається тільки вибрати, подавати оголошення в безкоштовну газету, або платити за місце на смузі. Тут також присутні свої недоліки: можна заплатити гроші за подачу оголошення і не отримати ніякого результату. І потім, ваша реклама не буде друкуватися стільки, скільки вам це потрібно, через якийсь час, скажімо через два тижні, необхідно буде заплатити за повторне розміщення оголошення.
4
Якщо ж ви хочете, щоб з вашим оголошенням можна було ознайомитися практично відразу, як вирішили його подати, то можна спробувати продаж через інтернет. На просторах рунета існує безліч сайтів, які в основному функціонують як дошки оголошень. На таких сайтах можна попередньо ознайомитися з оголошеннями про купівлю, не виключаючи можливість, що можна буде і не подавати оголошення. Але якщо ж ви вирішите подати оголошення, то його оформлення не займе багато часу, при цьому на деяких сайтах можна помістити фотографію. І вже через лічені хвилини з вашим оголошенням зможе ознайомитися кожен бажаючий.