Як розвести желатин. желатин в пелюстках.

Желатин широко застосовується в кулінарії для приготування різного роду желе, бланманже, заливних блюд. Його іноді додають в холодець, якщо немає впевненості в тому, що він застигне. Виготовляють його з натуральних білкових речовин, які мають тваринне походження, це екстракт з клейких речовин, які утворюються при разваривании м'яса, особливо, кісток. В магазині желатин можна купити у вигляді крупнокристалічного порошку або невеликих прозорих пластинок. Як правильно розвести желатин, ми вам розповімо.
Вам знадобиться
  • Желатин в порошку або пластинках,
  • Вода кип'ячена.
Інструкція
1
Якщо желатин в порошку, то покладіть його в миску, налийте в нього 4-5 столових ложок кип'яченої води або тієї рідини, яка повинна бути за рецептом - молоко, фруктовий морс і пр. Розмішайте желатин з рідиною і дайте постояти , його гранули повинні набрякнути і збільшиться в розмірі. Якщо желатин в пластинках, то його потрібно спочатку теж замочити у воді хвилин на 5-7, а потім злити воду і злегка віджавши пластинки желатину, покласти в миску.
2
Найкраще варити желатин на водяній бані. Для цього закип'ятіть в каструлі воду і накрийте її мискою з желатином. Постійно помішуючи, повільно топите його. Температура желатиновой маси не повинна перевищити 80оС. Чим ретельніше ви розмішаєте желатин при варінні, тим краще він потім застигне.
3
Коли желатин практично весь розтане, зніміть миску і процідіть рідкий желатин через дрібне сито, нерастворим гранули та плівки повинні залишитися на ньому.
4
Тепер в желатин можна додати гарячу рідину, яка повинна бути у відповідності з рецептом - рибний або яловичий бульйон, морс або фруктовий сік. Добре перемішайте, розлийте по формах, остудіть до кімнатної температури і поставте в холодильник.
Корисна порада
Якщо зажелірованное вміст необхідно викласти на тарілку, то поставте форму на 3-5 секунд в гарячу воду. Коли її стінки нагріються, вміст можна буде викласти без проблем.