Як увійти в архів. Як зайти в архів комп'ютера.

Сьогодні користувачі досить часто зустрічаються з за архівувати файлами. Подібні документи відкриваються за допомогою спеціальних програм-архіваторів. Якщо подібний додаток не встановлено на комп'ютері, заархівований файл відкрити не вдасться.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, підключення до інтернету, програма-архіватор.
Інструкція
1
Перед тим, як ви зможете відкрити архів, ви повинні встановити на свій комп'ютер профільну програму-архіватор. Так як на сьогоднішній день існує безліч форматів архівації, оптимальною програмою для установки стане додаток WinRAR. Дана програма поширюється у вільному доступі, а знайти її можна в інтернеті.
2
Щоб скачати програму, вам потрібно відвідати сайт пошукової системи. Саме завдяки подібного сервісу ви зможете знайти найбільш підходящу версію ПЗ. Завантаживши програму-архіватор на свій комп'ютер, переконайтеся, що завантажений файл не містить вірусів, здатних завдати шкоди операційній системі. Зробити це можна за допомогою будь-якого антивірусного ПЗ. Якщо файл безпечний для комп'ютера, виконайте його установку, не змінюючи при цьому шляху призначення.
3
Після того, як програма-архіватор буде встановлена на ваш комп'ютер, вам не потрібно виконувати перезавантаження системи. Інтеграція та налаштування додатка здійснюється автоматично відразу після його встановлення.
4
Коли архіватор ще не був встановлений на комп'ютер, архів відображався у вигляді порожній іконки, а його відкриття було неможливим. Тепер, коли ви встановив додаток на ПК, порожня іконка зміниться на певний значок (залежно від формату архівування файла), а відкриття файлу стане доступним. Для того щоб увійти в архів, вам достатньо клікнути на його ярлику лівою клавішею мишки два рази. Програма-архіватор відобразить на робочому столі вікно, в якому буде знаходитися заархівований файл.