Як відправляти анімовані листівки. анімаційні листівки електронною поштою.

На сьогоднішній день існує безліч способів, що дозволяють користувачеві передавати певні файли іншим людям в інтернеті. До числа таких можна віднести анімовані листівки . Вони стали популярні серед користувачів мережі в якості поздоровлень до будь-яких свят. Тим більше "анімашки" можуть без слів передати всі ваші почуття і побажання.
Вам знадобиться
  • комп'ютер,
  • доступ в інтернет
Інструкція
1
Існує два найбільш простих і популярних способів відправлення анімованих листівок в інтернеті: відправка по електронній пошті, а також відправка через різні види месенджерів (наприклад: скайп, майл-агент, аська).
2
Щоб відправлення анімовану листівку за допомогою електронної пошти, вам потрібно знати електронну адресу (e-mail) одержувача. Відкрийте сторінку поштовика, яким ви користуєтеся, авторизуйтесь. Як тільки ви ввійдете в сервіс, використовуючи свої логін і пароль, вам потрібно перейти на сторінку написання нового листа.
3
На сторінці відправки листа вкажіть адресу одержувача, а також заповніть поле «Тема». У тілі листа напишіть своє звернення до одержувача, якщо таке передбачається. У нижній частині сторінки ви побачите кнопку «Прикріпити файл». Клікнувши по даній кнопці, знайдіть на своєму комп'ютері анімовану листівку і прикріпіть її до листа. Дочекавшись завантаження файлу, натисніть кнопку «Відправити». Одержувач отримає вашу листівку, оформлену в тілі листа.
4
Відправлення анимированной листівки допомогою програм-месенджерів. Алгоритм дій виглядає аналогічно в будь-якому мессенджере. Щоб відправити анімовану листівку таким способом, вам потрібно почати діалог зі своїм співрозмовником. У вікні чату знайдіть кнопку «Відправити файли». Натиснувши на цю кнопку, ви зможете знайти на своєму комп'ютері потрібну листівку і завантажити її в форму відправки. Після того як співрозмовник підтвердить прийом файлу, буде розпочата її передача. На завершення передачі одержувач отримає анімовану листівку в тому ж вигляді, в якому вона знаходиться на вашому комп'ютері.