Як прочитати флешку. Як прочитати інформацію на захищеній флешці.

Якщо вам необхідно прочитати інформацію на флеш-карті, ви можете зробити це на будь-якому комп'ютері. Відзначимо, що при роботі з флешкою існує ряд особливостей, які допоможуть вам убезпечити комп'ютер, а також інформацію, що зберігається на флеш-карті.
Вам знадобиться
  • комп'ютер, оснащений USB портом,
  • флеш-карта
Інструкція
1
Початок роботи з флеш-картою. На сьогоднішній день існує два типи флешок: з інтерфейсом USB 2.0, а також з інтерфейсом USB 3.0. Для читання кожного типу комп'ютер повинен бути оснащений відповідними портами. Щоб почати роботу з флеш-картою, вам досить вставити її в один з вільних портів вашого комп'ютера. Вставивши пристрій в роз'єм, не поспішайте переглядати інформацію, що зберігається на ньому. Флешка може бути заражена вірусом.
2
Щоб перевірити флеш-карту на наявність вірусів на ній, ви повинні проігнорувати вікно автозапуску, натиснувши кнопку «Скасувати». Далі вам необхідно відкрити папку «Мій комп'ютер». У даному розділі ви побачите іконку підключеної карти пам'яті, яка буде визначена, як знімний диск. Натисніть на даній іконці правою клавішею мишки. Якщо на вашому комп'ютері встановлений антивірус, в меню, ви побачите параметр «Перевірити на віруси». Клацніть по даній команді лівої клавішею мишки, після чого дочекайтеся закінчення перевірки носія. Якщо флешка заражена, продовжувати роботу з нею на особистому комп'ютері небажано. Якщо ж карта не представляє загрози для ПК, ви можете почати роботу з нею. Для цього вам потрібно двічі клікнути на іконці знімного диска, яка відображається в папці «Мій комп'ютер».
3
Якщо ви не бажаєте нашкодити інформації, записаної на карті, по закінченню роботи з флешкою вам потрібно правильно завершити процес. Для цього клікніть правою кнопкою миші по ярлику пристрої, відображеного в треї. У контекстному меню задайте команду «Безпечне вилучення пристрою». Як тільки система повідомить вас про те, що робота з пристроєм була успішно завершена, витягніть флеш-карту з роз'єму. Таким чином, ви не пошкодити зберігаються на карті файли та документи.