Як включити диспетчер пристроїв.

Запуск диспетчера пристроїв здійснюється за допомогою системного інтерфейсу комп'ютера. У цьому завданню немає нічого особливо складного, всі дії виконуються в найкоротший час, декількома кліками мишки.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер.
Інструкція
1
Щоб отримати доступ до диспетчера пристроїв, багато користувачів (не маючи навичок) витрачають чимало часу на пошук даного розділу на комп'ютері. Насправді все виглядає досить просто. Витрачений вами час на це не перевищить однієї хвилини. Отже, розглянемо спосіб, що дозволяє користувачеві включити диспетчер пристроїв.
2
Для початку вам необхідно відкрити папку «Мій комп'ютер». У нашому випадку вона буде виступати в якості проміжної точки на шляху до диспетчера пристроїв. Відкривши цю папку, зверніть увагу на оформлення її лівій частині. Тут ви побачите короткий меню. Вам потрібна тільки одна вкладка: «Системні завдання». Якщо вона закрита, клікніть по її назвою - вкладка відобразить випадає вікно з розділами: «Перегляд відомостей про систему», «Установка та видалення програм», а також «Зміна параметра». Вам необхідно клікнути по параметру «Перегляд відомостей про систему». Як тільки ви зробите це, на робочому столі з'явиться діалогове вікно «Властивості системи».
3
У верхній частині даного вікна ви побачите безліч вкладок. Щоб отримати можливість переходу до диспетчера пристроїв, клікніть по вкладці «Обладнання». Вміст вікна зміниться на такі категорії: «Профілі устаткування», «Драйвери», а також «Диспетчер пристроїв».
4
Клікнувши по категорії «Диспетчер пристроїв», ви будете переадресовані у відповідний розділ комп'ютера. Як ви самі можете побачити, в даній дії немає нічого складного. Відзначимо, що в статті було розглянуто спосіб доступу до диспетчера пристроїв в Windows XP. В інших версіях ОС спосіб відкриття диспетчера може бути іншим.
Диспетчер пристроїв - корисний інструмент управління операційної системи Windows. Він дозволяє отримувати інформацію про встановлене програмне забезпечення, проводити оновлення драйверів і вносити зміни в налаштування обладнання.
Вам знадобиться
  • Операційна система Windows Vista
Інструкція
1
Увійдіть в меню «Пуск» і виберіть «Панель управління».
2
Натисніть кнопку «Обладнання та звук» в контекстному меню.
3
Використовуйте кнопку «Диспетчер пристроїв». При наявності у користувача вбудованих прав адміністратора, відкриється вікно програми. При приналежності користувача до робочої групи «Адміністратори», натисніть кнопку «Продовжити» у вікні «Контроль облікових записів користувачів». За відсутності у користувача адміністраторських прав, буде відкрито вікно попередження про неможливість внесення змін. Натисніть кнопку OK для відкриття диспетчера пристроїв в режимі просмотра.Другім способом відкриття диспетчера пристроїв служить використання командного рядка.
4
Натисніть кнопку «Пуск» і введіть значення mmc devmgmt.msc в рядку пошуку. Слід пам'ятати, що обмеження в правах дійсні у всіх варіантах запуску утиліти диспетчера устройств.Однім з найбільш простих способів відкриття диспетчера пристроїв є використання графічного інтерфейсу Windows.
5
Увійдіть в меню «Пуск». Використовуйте опцію «Управління» в сервісному меню «Мій комп'ютер», що викликається правим кліком миші на поле «Мій комп'ютер».
6
Оберіть «Диспетчер пристроїв» .Прінадлежность диспетчера пристроїв до інструментів адміністрування дозволяє управляти його запуском з вікна «Керування комп'ютером».
7
Натисніть кнопку «Пуск» і введіть значення mmc compmgmt.msc в рядку пошуку. Ця дія відкриє вікно «Керування комп'ютером».
8
Оберіть «Диспетчер пристроїв» .Додаткові опцією є можливість запуску диспетчера пристроїв з віддаленого комп'ютера.
9
Натисніть кнопку «Пуск» і використовуйте опцію «Управління» в сервісному меню «Мій комп'ютер», що викликається правим кліком миші на поле «Мій комп'ютер».
10
Виберіть рядок «Підключитися до іншого комп'ютера» в сервісному меню «Дія».
11
Натисніть кнопку «Обзор» (при необхідності - «Додатково») у вікні «Вибрати інший комп'ютер» для пошуку потрібного пристрою. Підтвердіть свій вибір натисканням кнопки OK. Можливий варіант введення імені комп'ютера в текстовій строке.Прі успішне підключення поруч із позначкою «Керування комп'ютером» в дужках буде видимим ім'я підключеного пристрою.
Зверніть увагу
При запуску диспетчера пристроїв можливе використання будь облікового запису користувачів, але лише адміністратори або користувачі, що входять в робочі групи з адміністраторськими правами, можуть вносити зміни в налаштування обладнання.
Корисна порада
При віддаленому підключенні диспетчер пристроїв буде працювати тільки в режимі перегляду.