Як відтворити диск караоке.

На сьогоднішній день можна відзначити два способи, що дозволяють людині відтворити диск караоке: відтворення носія на комп'ютері, а також відтворення диск а на DVD-плеєрі. Незважаючи на те, що способи зовні відрізняються, зрештою різниці немає ніякої.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, телевізор, DVD-плеєр.
Інструкція
1
Відтворення караоке на DVD-плеєрі. Даний спосіб читання диск а караоке найбільш простий. Вам достатньо мати DVD-програвач, підключений до телевізора. Перед тим, як вставити диск в програвач, включите на вашому телевізорі режим «AV». Даний режим дозволяє перемикатися на підключення до телевізора пристрої.
2
Після того, як режим «AV» буде активований, включите програвач і вставте в нього диск . Через деякий час DVD-плеєр прочитає інформацію з носія і виведе на екран телевізора меню, яке передбачає можливість вибору музичних композицій. Виберіть потрібну для вас мелодію і почніть її відтворення, натиснувши клавішу «PLAY».
3
Відтворення диск а караоке на комп'ютері. Відразу відзначимо, що після вставки диск а в привід автозапуск повинен відкрити меню диск а. Якщо цього не відбулося, значить, на вашому комп'ютері відсутня набір необхідних кодеків. Щоб не гадати, які кодеки вам необхідні, ви можете встановити найбільш популярний пакет K-Lite Codec Pack. Даний файл можна скачати в інтернеті. Зазначимо, що перед установкою пакета кодеків вам потрібно перевірити їх на наявність вірусів. Якщо шкідливого програмного забезпечення не виявиться, встановіть кодеки на комп'ютер і перезавантажте систему.
4
Після перезавантаження комп'ютера комплект кодеків буде остаточно встановлений і готовий до роботи. Щоб відтворити диск караоке, вставте носій в привід і дочекайтеся його автозапуску. Якщо функція «Автозапуск» відключена, відтворіть диск , відкривши папку "Мій комп'ютер". Вибір композицій можливий не тільки мишкою, а й стрілочками клавіатури.