Як робити молочний коктейль. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Хто з нас не любить пам'ятні ще по дитинству молочні коктейлі! І зараз, коли по неділях заходиш днем в кафе, практично всі діти, та й багато дорослих з насолодою потягують через смугасті трубочки, збиті в пишну пінку, молочні коктейлі із найрізноманітнішими фруктовими наповнювачами. Ну діти зрозуміло, але часто точно таке ж блаженство було написано на обличчях сидять поруч пап, у яких в келихах теж був налитий молочний коктейль! Секрет цього коктейлю для дорослих простий - в нього додають горілку! Хочете спробувати?
Вам знадобиться
  • Два свіжих сирих яйця з холодильника,
  • Молоко - 300 мл,
  • Горілка - 100 г,
  • Цукровий пісок - 3 столових ложки,
  • Імбир сушений - 1 чайна ложка,
  • Кориця мелена - чверть чайної ложки,
  • Стружка кокоса 1 чайна ложка,
  • Ванільний цукор на кінчику ножа.
Інструкція
1
Молоко закип'ятіть, зніміть пінку, для цього можна процідити його. Поставте в холодильник охолоджуватися в щільно закритому посуді.
2
Відокремте білки від жовтків. Робіть це дуже акуратно. Білки взбівате міксером або блендером до міцної білої піни, потім, продовжуючи збивати, всипте поступово, по ложці, цукровий пісок. Збивайте суміш доти, поки не утвориться густа біла маса, яка перестане відділятися від віночків та висітиме на них піками.
3
Додайте в збиті білки корицю, імбир, жовтки, по одному, і продовжуйте збивати міксером ще хвилину.
4
Продовжуючи збивати, влийте тонкою цівкою молоко, потім поступово горілку, розмішайте віночком на низьких оборотах. Готово!
5
Цей коктейль подається в келихах для мартіні трикутної форми. Перед тим, як налити в них коктейль, краю келиха, перевернувши, умочують спочатку в воду, а потім в кокосову стружку. Це зробить наш коктейль ще більш апетитним.
6
Розлийте коктейль в келихи, посипавши зверху залишилася кокосовою стружкою.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Zxk6lZTHPeo
Корисна порада
Якщо ні кокосової стружки, то таким же чином можна прикрасити краю келиха просто цукровим піском.