Як орати землю. Як орати мотоблоком в розвал.

Люди постійно переорюють землю для того, щоб рослини, посаджені в цю землю , могли отримувати достатньо кисню. На перший погляд переорати землю досить просто, але як правильно це зробити, можуть відповісти тільки одиниці.
Інструкція
1
Найчастіше оранку ґрунту виробляють навесні або восени. Якщо ви переорювати землю на осінь, то потрібно це робити в розвал. Виробляється це від оброблюваної ділянки. Необхідно відокремлювати борозни по центру і боків земельної ділянки. У підсумку ви уникнете підтоплення ділянки талою водою, а так само досягнете більш швидкого просихання грунту.
2
Приготуйте мотоплуг до роботи. Перед цим візуально виділіть центр земельної ділянки та встановіть мотоблок щодо умовної лінії центру ділянки. Поставте мотоблок в центр ділянки. Починайте оранку нарізуванням першої борозни, намагайтеся витримати рівну лінію. Дійшовши до краю ділянки, розгорніть мотоблок і встановіть його правим колесом навпроти першої борозни. Після цього приступите до нарізки другий борозни - така оранка називається «в свал». Земельна ділянка в цьому випадку пріподнімется до центру.
3
Для зручної оранки встановіть кермо мотоблока в положення по центру регулювального болта. Мотоблок необхідно вести рівно, при цьому намагайтеся не тиснути на кермо і не підштовхувати його. Кермо утримуйте таким чином, щоб мотоблок мав невеликий ухил у бік плуга. Це полегшить роботу і заощадить витрата палива.
4
Також стежте за температурою двигуна. Не допускайте його перегрівання. При втраті потужності необхідно припинити роботу, заглушивши двигун, і залишити мотоблок в неробочому стані на 20-30 хвилин, після чого можна знову переступити до оранці землі. Щоб полегшити оранку і отримати якісну оранку, намагайтеся вести праве колесо мотоблока по центру нарізаною борозни (по гребеню) або по краю гребеня. Це призводить до зниження навантаження двигуна і забезпечить потрібну вам глибину. В результаті у вас повинен вийти рівно зораний ділянку. Виконуйте всі необхідні вимоги.