Як обрізати музику.

Вас вже напевно не влаштовують стандартні вбудовані в мобільні телефони сигнали, і ви хотіли б як дзвінок або сигналу sms-повідомлення чути улюблену пісню, але завантажувати для цього файл цілком не особливо зручно і, вже звісно, абсолютно недоцільно. Mp3-файли для цього найпростіше обрізати ще на комп'ютері.
Інструкція
1
Відкрийте програму, яка, як правило, вже встановлена на всіх комп'ютерах, так як є стандартною програмою під Windows XP, - Windows Movie Maker. Ця програма знаходиться в папці «Стандартні». Запустіть програму.
2
Завантажте в програму той музичний файл, який ви хочете обрізати. В пункті меню «Запис відео» виберіть пункт «Імпорт» та у вікні, виберіть потрібний звуковий файл.
3
Власне обрізка файлу. У вікні обрізки музики перемкніть режим в вид «Відображення шкали часу», а потім перетягніть обрізали файл в поле «Звук або музика». Визначте початок і кінець майбутнього рингтону (тобто першу і другу тимчасові мітки пісні, за якими ви будете обрізати файл), для чого натисніть кнопку «Відтворити шкалу часу» і запам'ятайте потрібний час запису. Тепер помістіть курсор в самий початок запису - повинен з'явитися спеціальний червоний значок, це мітка обрізки. Затисніть ліву кнопку мишки і переміщайте курсор до першої тимчасової мітки. Відпустіть кнопку мишки - перша частина файлу обрізана. Знову затисніть кнопку мишки і перетягніть обрізаний шматочок звукозапису до початку поля.
4
Якщо ви забудете це зробити, то час звукозапису не зміниться - просто на початку файлу весь той час, що ви обрізали, звучатиме тиша. Для того, щоб отримати коротенький рингтон, потрібно обов'язково посунути запис до початку. Те ж саме зробіть і з другої тимчасової міткою обрізки.
5
Збережіть новостворений файл на комп'ютері, вибравши відповідний пункт меню і поставивши галочку на опції «Найкраща якість відтворення на комп'ютері». За допомогою спеціального кодувальника перекодуйте збережений файл з формату .wma, в якому автоматично зберігає файли Windows Movie Maker, в формат .mp3, який підтримує ваш телефон.