Як передавати файли з iPhone. чи можна передавати файли з айфона на айфон.

Нарешті з iPhone можна передавати файли на інші пристрої безпосередньо через Bluetooth. Робиться це за допомогою спеціальної програми iBluetooth, яка при своєму першому появі викликала справжній ажіотаж.
Інструкція
1
Програма має власні настройки і дозволяє користувачеві індивідуалізувати свій інтерфейс. Так, в ній можна встановити свій пін-код, а також прописати виявлення власного номера.
2
Для того, щоб передати файл, необхідно відкрити список папок айфона. Відкривайте ту папку, в якій розташований потрібний файл, і вибирайте його. Після цього ви потрапите в наступне віконце, де вам потрібно буде вибрати пристрій, на який ви збираєтеся передати файл. Зверніть увагу, що музичні записи ви можете передавати в форматах .mp3, .wav і .aiff.
3
Вибирайте одержувача ваших файлів і відправляйте їх. Не забудьте, що перед відправкою файлів вам необхідно буде ввести пін-код вашого пристрою в тому випадку, якщо ви його ставили. В принципі функцію вводу пін-коду можна відключити в налаштуваннях програми. В процесі передачі на дисплеї айфона ви будете бачити швидкість і відсоток передачі, а також загальна кількість переданих та передаються файлів.
4
Якщо передача не відбувається, перевірте, чи включений ваш iPhone і пристрій, на який ви намагаєтеся передати запис, чи знаходяться вони в режимі Visible.
5
Якщо ви хочете прийняти файли , то все, що вам потрібно буде зробити, це підтвердити запит на прийом файлу, а потім вказати програмі, в яку саме папку запис необхідно зберегти. Ви також можете відмовитися і не приймати файл.
6
Для того щоб вийти з iBluetooth, можна просто натиснути на хрестик закриття програми. Щоб запустити програму у фоновому режимі, натисніть на значок «Додому». Характерна особливість програми - відсутність взаємозв'язку з самим Bluetooth як пристроєм. Їх не рекомендують включати одночасно.
7
Хоча програма існує ще зовсім невеликий відрізок часу, а сама компанія не дуже радела за її випуск (Apple негативно відноситься до порушення авторських прав, яким по суті є будь-яка передача файлу), iBluetooth поліпшується буквально на очах. Так, якщо перша версія програми була нездатна передавати фотографії взагалі, то зараз передача здійснюється практично навіть без спотворень.