Як зробити кредитну карту.

Процес оформлення кредитної картки не представляє складності. Але зазвичай займає більше часу, ніж у випадку з дебетовою, і вимагає додаткових документів і нерідко більше часу для прийняття рішення.
Вам знадобиться
  • - паспорт;
  • - документи, що підтверджують платоспроможність (за списком банку, можуть не турбуватися);
  • - додатковий документ із запропонованого банком списку (свідоцтво про присвоєння ІПН, водійські права , страхове свідоцтво ПФР, закордонний паспорт, військовий квиток, завірена копія трудової книжки, трудовий договір тощо.).
Інструкція
1
Виберіть банк і конкретний кредитний продукт. В інтернеті є кілька сервісів, що дозволяють безкоштовно порівняти пропозиції різних банків, побачити, скільки в підсумку доведеться переплатити, оцінити різні додаткові комісії, про які самі кредитні установи зі зрозумілих причин воліють не говорити.
2
Постарайтеся до звернення в банк вивчити умови кредитного договору, тарифи по цікавого продукту. У деяких кредитних організацій ця інформація доступна на сайтах. З'ясуйте всі незрозумілі моменти, зателефонувавши до кол-центру банку. І лише за відсутності сумнівів подавайте заявку на карту онлайн або звертайтеся до працівників обраного кредитного установи.
3
Зберіть документи, необхідні для оформлення кредиту. Як мінімум, буде потрібен ваш паспорт. Зазвичай потрібні також підтвердження доходу та/або додаткові документи із запропонованого банком списку. Але багатьом достатньо паспорта і заповненої заявки.
4
Вимоги до підтвердження доходу у кожного банку свої. Можуть прийматися в цій якості документи про власність на нерухомість, автомобіль, поліс ДМС, роздруківка від мобільного оператора, закордонний паспорт з відмітками про поїздки в далеке зарубіжжя протягом певного часу. Але найбільше довіри викликає довідка за формою 2НДФЛ від роботодавця.
5
Перевірка даних, які ви повідомите про себе, може зайняти деякий час. Залежно від домовленості з фахівцем банку вам буде потрібно дочекатися його дзвінка з інформацією про прийняте рішення або вийти з ним на зв'язок в обумовлений термін.
6
У разі позитивного рішення вам повідомлять суму кредитного ліміту і призначать зустріч або запропонують відвідати банк у зручний час протягом дії схвалення вашої заявки (зазвичай її термін обмежений внутрішніми правилами кредитної організації) для завершення формальностей.
7
Перш ніж підписувати кредитний договір (для цього доведеться відвідати офіс банку, а в деяких практикується зустріч з кредитним експертом на нейтральній території або у вас вдома або в офісі), уважно прочитайте його, особливо примітки та іншої текст дрібним шрифтом. Попросіть роз'яснити всі незрозумілі моменти.Еслі вас щось не влаштовує, краще шукати більш підходящий продукт в іншому банку.
8
Після підписання необхідних паперів вам повідомлять, як ви отримаєте готову карту (її виготовлення займає близько тижня). Найчастіше за нею доведеться прийти у відділення банку, але деякі розсилають їх клієнтам поштою або навіть доставляють кур'єром. Отриману карту при необхідності треба буде активувати відповідно до отриманих у банку або надісланими разом з нею інструкціями.
Зверніть увагу
Якщо у вас немає домашнього або робочого телефону, вам можуть відмовити в кредиті.