Як позбутися зайвого волосся на обличчі.

Волосся , безумовно, прикрашають жінку, але тільки не тоді, коли ростуть на обличчі. У цьому випадку представниці прекрасної статі стикаються з серйозною проблемою. Як прибрати зайву рослинність? Є кілька доступних способів, серед яких як тимчасові, так і кардинальні.
Інструкція
1
Процедурою, в результаті якої можна позбутися неприємних волосків на обличчі надовго або навіть назавжди, є епіляція - видалення разом з цибулиною. Завдяки такому підходу, волосся росте повільніше, стають набагато тонше, а при деяких способах епіляції з часом взагалі зникають.
2
Епіляція може проводитися за допомогою воску. Таку нескладно зробити в домашніх умовах. Віск спочатку нагрівають і розплавляють, потім наносять на проблемні місця і різко знімають з шкіри. Існують також спеціальні смужки, покриті воском. Їх також треба прикладати до вкритої волоссям поверхні і ривком видаляти. Але ця процедура дуже болюча і може викликати роздратування на обличчі.
3
Видалити волосся з коренем можна шляхом електролізу або термолиза. У процесі цієї маніпуляції, теж досить болючою, волосяна цибулина піддається впливу електричного струму. Але в першому випадку руйнування відбувається під впливом утворюється в клітинах хімічної речовини, а в другому - в результаті сильного нагрівання. Обидві процедури повинен виконувати тільки кваліфікований фахівець, після них можливі ускладнення: утворення рубців, попадання під шкіру інфекції.
4
Найбільш безболісний і безпечний спосіб епіляції - лазерна. Але варто дана процедура дорого, а для досягнення бажаного результату зазвичай потрібно провести кілька сеансів. Лазер впливає на волосяний фолікул, руйнує його, після декількох процедур волосся перестає рости назавжди.
5
Ще один хороший метод позбавлення від волосся - фотоепіляція. Вона схожа на лазерну, але впливає на цибулини не промінь, а високо-енергетична лампа. Прилад захоплює більшу, ніж у випадку з лазером, поверхня - в результаті видалення відбувається швидше.
6
Крім епіляції відомий і інший спосіб позбавлення від непотрібної рослинності - депіляція. Але він тимчасовий. Після проведення подібних процедур волосся дуже швидко відростають знову - буквально через 2 дні. Депіляцію можна робити за допомогою різних хімічних паст, оскільки гоління для жіночого обличчя не дуже-то підходить.
Зверніть увагу
Зайва волосатість. Зайве волосся на обличчі у жінок. Густі пишне волосся для кожної жінки завжди були предметом гордості і служили прикрасою. Як позбутися зайвого волосся? Видалення небажаного волосся на обличчі або тілі. На сьогоднішній день існує кілька способів видалення небажаного волосся. Поговоримо про найбільш поширені.
У всі часи жінок турбувала надлишкова рослинність на тілі. Кажуть, ще Клеопатра наказувала вискубувати всі до єдиного волоски на своєму тілі для того, щоб шкіра стала абсолютно гладкою. Сьогодні існує безліч методів видалення небажаного волосся. Умовно всі їх можна розділити на високотехнологічні (фото- і лазерна епіляція, електроепіляція та інше) і народні. Ось про останні-то і піде мова.
Вам знадобиться
  • - юні волоські горіхи (м'які і зелені);
  • - трава дурман;
  • - насіння кропиви і рослинне масло.
Інструкція
1
Найбільш відомим народним способом позбавлення від небажаного волосся є обробка їх соком волоського горіха. Молодий і зелений волоський горіх розрізається навпіл, його соком протираються місця, де росте волосся. Обробка повторюється до зникнення последніх.Учітивая багатство плодів горіха йодом, можна припустити, що волосяні цибулини просто випалюються. З побічних ефектів даного способу: оброблена шкіра покривається темно-коричневими плямами, які дуже повільно змиваються.
2
Ще один народний спосіб - обробка оволосевшіх ділянок відваром трави дурману. 150 грамів трави необхідно закип'ятити в 1 літрі води і дати настоятися. Після того, як відвар стане теплим, вмочати в нього ватний тампон і обробляти проблемні ділянки. Повторювати до зникнення растітельності.Із мінусів: засіб доведеться готувати через день, оскільки відвари зберігаються в холодильнику не більше 2 діб. Крім того, дістати траву дурману (рослина отруйна) не так-то просто.
3
Інший відомий народний спосіб передбачає використання насіння кропиви. Близько 40 грамів насіння потрібно розтовкти в ступці. Товчені насіння заливаються 100 мілілітрами будь-якого рослинного масла і наполягають 14 днів. Після цього масляний настій проціджують і використовується для щоденного змазування ділянок з надмірним зростанням волосся.