Як одягнути дородовий бандаж. Як одягнути бандаж для вагітних відео.

Допологовий бандаж рекомендується носити жінкам в 2-3 триместрі вагітності. У цей період плід росте швидко, і у майбутніх мам можуть з'явитися болі в спині, швидка стомлюваність і тяжкість в ногах. Бандаж створений для того, щоб підтримувати животик і знімати навантаження на спину. Також це пристосування не дозволить з'явитися на шкірі жінок растяжкам. От тільки надягати і носити дородовий бандаж потрібно правильно.
Інструкція
1
Проконсультуйтеся заздалегідь у свого лікаря, чи не час вам носити бандаж . Настійно рекомендують доктора носити бандаж жінкам: з багатоплідної вагітністю, в разі проблем з хребтом, дамам з варикозним розширенням вен, вагітним з багатоводдя або з крупним плодом.
2
Подивіться в спеціалізованому магазині для вагітних, які є види бандаж їй. Умовно всі ці вироби можна поділити на 3 типи: бандаж -пояс, бандаж -трусікі і бандаж -шнуровка. Попросіть продавця дістати з коробочок ці моделі і розгорнути їх, т.к. часто по картинкам представити виріб важко. Огляньте всі шнурки, застібки і липучки. Уважно поставтеся до тканини, з якої виріб виготовлений, тому що деякі види бандаж їй надягають на голе тіло.
3
Попросіть продавця-консультанта підібрати модель потрібного вам типу, кольору і розміру. Не погоджуйтеся купувати «те, що є», беріть тільки потрібний розмір.
4
примірявся і надягайте бандаж в положенні лежачи. Більшість гінекологів рекомендують робити це вранці, ще не встаючи з ліжка. Якщо ви вже піднялися і походили по кімнатах, то можете прилягти хвилин на 15 і тільки після цього одягнувши бандаж . Якщо модель у вигляді стрічки, то закріплюйте липучки на рівні лобка, а широка частина проходитиме під попереком.
5
Дотримуйтесь малюнкам та рекомендаціями на коробочці вироби. Правильно закріплений бандаж повинен проходити під животом і не занадто сильно здавлювати його. Орієнтуйтеся на свої відчуття. Не варто носити бандаж цілий день. Добре якщо у вас буде можливість робити животику «перерви». Знімайте бандаж також дуже акуратно. Не варто різко відсмикувати липучки і гачки, адже ваш живіт не надувний м'ячик.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=bqJms_IY6Mc
Зверніть увагу
Іноді жінки кажуть, що носити бандаж не можуть через дискомфортних відчуттів. Однак це може бути викликано неправильним розміром або невідповідним типом вироби.
Корисна порада
Якщо ви обмежені в засобах, варто вибирати універсальні моделі бандажів. Їх можна носити до і після пологів.
Під час вагітності майбутня мама особливо потребує підтримки та піклування. Цього ж вимагає і її швидко зростаючий животик, який з кожним днем все важче носити з собою. Якщо лікар рекомендує носити дородовий бандаж, важливо правильно надягати його, щоб полегшити собі життя і не нашкодити при цьому малюкові.
Інструкція
1
Допологовий бандаж зазвичай рекомендують носити з початку активного росту живота. Це відбувається приблизно в 16-20 тижнів вагітності. Носити бандаж можна аж до моменту пологів, за умови, що він грамотно підібраний, правильно надітий і не заважає вам.
2
Розмір бандажа можна обчислити простим способом: візьміть ваш розмір нижньої білизни до вагітності і додайте ще один. В особливих випадках, коли мама швидко додає вагу, краще приміряти бандаж в магазині і вибрати найбільш підходящий розмір. Правильно підібраний бандаж не повинен тиснути на живіт і заподіювати дискомфорт.
3
Дуже важливо надягати бандаж правильно. Для цього прийміть горизонтальне положення, і, піднявши таз, акуратно надіньте бандаж, зафіксувавши живіт в спокійному стані. Якщо матка при цьому знаходиться в тонусі, дочекайтеся її розслаблення і надягайте бандаж після цього.
4
Якщо ви вибрали модель бандажа у вигляді трусиків, врахуйте, що після відвідин туалету вам потрібно знову прийняти горизонтальне положення, щоб правильно надіти бандаж. Тому вагітним, які ходять на роботу і ведуть звичний спосіб життя, більше підійде модель у вигляді пояса, яка залишається в правильному положенні під час відвідин туалету і не вимагає расстегивания.
5
Саме правильне положення матки - після сну. Постарайтеся тримати бандаж біля ліжка і надягати його відразу після пробудження. А от спати в бандажі не рекомендується навіть вдень - це може здавлювати важливі кровоносні судини і порушувати кровопостачання малюка. Знімати бандаж теж зручно в горизонтальному положенні.
6
Правильно надітий і підібраний за розміром бандаж підтримує спину і попереково-крижовий відділ, зменшує навантаження на хребет, що особливо важливо при болях в спині. У повторно вагітних мам бандаж бореться з надмірним розтягненням черевної стінки і зменшує ризик розтяжок. При слабких черевних м'язах бандаж грає роль своєрідного корсета і захищає малюка. Бандаж підтримує живіт під час тривалих прогулянок, занять спортом для вагітних.
7
Винятки становлять жінки, яким не рекомендується носити бандаж через неправильне положення плоду. У такому випадку лікарі чекають перевороту майбутньої дитини головкою вниз, і вже потім фіксують правильне положення бандажем.
Зверніть увагу
Не надягайте бандаж стоячи. Зафіксувавши живіт в опущеному стані, ви тільки погіршить болю в спині та інші проблеми, з якими бандаж покликаний боротися.