Як перевести двигун з 92 на 80 бензин.

У наш час нафта досягла рекордно високих цін. Внаслідок чого зросли ціни на нафтопродукти, зокрема на продукт, який хвилює більшість автомобілістів - на бензин . Чим краще якість палива, тим вище ціна. Справедлива закономірність. На перший погляд може здатися, що різниця в ціні не так велика, але коли ви заправляєте, наприклад, повний бак, вона відчутно б'є по гаманцю. Деякі автомобілісти проводять мітинги протесту з приводу підвищення цін на бензин . Ну а інші якось пристосувалися переводити двигуни своїх авто з однієї марки бензин а на іншу. Зараз мова піде про те, як перевести двигун з 92 бензин а на 80.
Інструкція
1
В принципі двигун і так може працювати на вісімдесятому бензин е, якщо його сильно не напружувати, треба лише відрегулювати систему запалювання і карбюратор.
2
Повний перехід зажадає заміни ГБЦ (головки блоку циліндрів). Проте можна і не йти на такі радикальні заходи. Достатньо буде лише поставити замість прокладки ГБЦ конструкцію з двох штатних і однієї саморобної металевої прокладок. Ця процедура робиться для того, щоб головка підвелася на п'ять міліметрів (більше не бажано, тому що на глибині дев'яти міліметрів знаходяться канали систем охолодження).
3
Інший спосіб полягає в тому, що потрібно видалити з камери згоряння така кількість металу, яке буде дорівнює величині необхідного збільшення обсягу камер згоряння. Альтернативою цій процедурі буде заміна головки блоку циліндрів і подальша доробка з установкою комплекту штанг штовхачів клапана і регулювальних гвинтів.
4
Обов'язково потрібно встановити момент запалювання відповідно до вимог з експлуатації автомобіля. Дослідження правильності встановлення по присутності детонаційних стукотів при русі машини не проводиться. Для підвищення робочих якостей двигуна потрібно повернути корпус розподільника за шкалою октан-коректора на одну поділку за годинниковою стрілкою, що буде відповідати збільшенню кутку випередження запалювання по колінчастого валу.