Як укладати однорічної дитини спати.

Існують певні правила, які допомагають укладати однорічної дитини спати. Дуже важливо, щоб малюк навчився засинати самостійно, без присутності батьків, це допоможе йому в майбутньому стати впевненість не закомплексованим людиною.
Інструкція
1
У кожного дитини сон асоціюється з певними речами, тому дорослим важливо розуміти, що? має передувати засипанню їх малюка. Наприклад, якщо мама годує грудьми дитини перед сном, він не зможе заснути без цього ритуалу. Тому не варто давати дітям перед сном їжу або пиття. Також не треба заколисувати немовляти.
2
Необхідно виробити у крихти звичку засинати в один і той же час. Встановіть певний час, коли ви будете укладати спати однорічного дитини , і незабаром цей час стане для нього знаком того, що пора в ліжко.
3
Намагайтеся зробити так, щоб дитина засинав без вашої присутності. Нехай поруч з ним буде іграшка, ковдру або соска. Несподівано прокинувшись вночі, він буде шукати не вас, а свого улюбленого плюшевого друга, а оскільки той завжди поруч, малюк засне спокійно.
4
Виробіть ритуал, який дитина повинна пройти перед сном, і ніколи не міняйте його. Нехай малюк знімає одяг, вішає її на стільчик. Нехай він знає, що ви, побажавши йому на добраніч, обов'язково вийдете з кімнати. Якщо хтось із родичів буде укладати його спати, то ритуал повинен залишатися таким же. Регулярність і повторюваність дій дуже важлива. Засипати малюк повинен завжди в своєму ліжечку.
5
Активні ігри варто перенести на денний час, діти погано засинають, якщо активно рухаються перед сном. Спокійна обстановка, свіже повітря (відкривайте кватирки) сприяють хорошому засипанню і міцному сну. Денний сон може супроводжуватися невеликим шумом і світлом, а вночі дитина повинна спати в повній темряві і без шуму.
6
Діти дуже чутливі, вони прекрасно розуміють, коли батьки нервують. Якщо в сім'ї щось відбувається, дитина не повинна цього помічати. Намагайтеся тримати себе в руках при будь-якій ситуації, здоров'я вашого дитини найцінніше в світі.