Як вибрати ліжечко для малюка.

Коли в родині з'являється маленька людина, разом з великим щастям і радістю в будинок приходять метушня і турботи. Всі сили батьків йдуть на створення комфортних умов для новонародженого, адже чим йому зручніше, тим у житло більше спокою і радості. Після народження більшу частину часу немовля проводить у сні, саме тому необхідно правильно вибрати ліжечко для малюка, вивчивши всі характеристики виробу.
Інструкція
1
Бажано, щоб дитяче ліжечко була виконана з натуральної деревини, гладкою і покритої нетоксичним лаком або фарбою. Також можна попросити у продавця-консультанта показати гігієнічний сертифікат на товар. Його наявність свідчить про те, що виріб відповідає представленому якістю.
2
Через кілька місяців підріс малюк буде намагатися встати, сильно розгойдуючи дитяче ложе. Ліжечко не повинна втратити свою первинну монолітність. Від її стійкості залежить безпека дитини.
3
Слід заздалегідь перевірити, щоб у ліжечка були відсутні гострі кути й інші, сильно виступаючі елементи. Форма конструкції повинна бути обтічної, щоб малюк випадково не травмувалася.
4
Виріб обов'язково повинно бути виконано за типом крісла качалки (мати полози, або маятниковий механізм, що забезпечує хитання). Це відміну від звичайних ліжок дозволяє без особливих зусиль заколисати немовля.
5
Краще відмовитися від моделі з суцільним дном і зупинитися на варіанті з рейковим днищем. Закритий знизу матрац обов'язково буде пріти, оскільки маленька дитина не раз, і не два намочить його. У випадку, коли дно виконано з рейок (з невеликими проміжками між собою), забезпечується вільна вентиляція повітря, завдяки якій неприємні запахи і зайва волога не накопичуються.
6
Все бічні перегородки ліжечка, як правило, робляться з прутів. Дуже важливо, щоб проміжки між ними відповідали нормам безпеки (5-6 см), і виключали найменшу можливість того, що там може застрягти ручка або голова маленького человека.Еслі слідувати цим нескладним радам, можна без праці вибрати ліжечко для малюка - безпечну і міцну, яка буде справно служити довгі роки і радувати крихту своєю зручністю.