Як варити кольорову капусту. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Цвітну капусту можна купити в магазині або на ринку цілий рік. Сьогодні її можна придбати як цілими качанами, свіжу, так і в замороженому вигляді, порізану на суцвіття. Для заморозки капусти використовується технологія, що дозволяє звести до мінімуму втрату вітамінів та інших корисних речовин, яких в кольоровій капусті безліч. Це дуже смачний і корисний овоч, з якого готують смачні страви. Для багатьох з них основою є кольорова капуста в відварному вигляді.
Вам знадобиться
    • Цвітна капуста
    • свіжа або заморожена,
    • Лимон
    • 2 кружечка або лимонна кислота,
    • Сіль .
Інструкція
1
Візьміть качан цвітної капусти і розберіть її на суцвіття, качан також можна порізати великими кружечками.
2
Налийте в каструлю води, але не багато, щоб капуста була нею тільки злегка прикрита. Поставте на вогонь.
3
Коли вода закипить, покладіть в неї капусту, дочекайтеся, коли закипить, злегка посоліть, додайте лимонної кислоти на кінчику ножа або киньте в каструлю пару гуртків лимона, це дозволить зберегти капусті властивий їй білий колір.
4
Варити кольорову капусту потрібно з відкритою кришкою, вогонь не зменшуйте. Через 10 хвилин капуста готова.
Зверніть увагу
Заморожену кольорову капусту варять не розморожуючи!
Корисна порада
Для варіння цвітної капусти краще використовувати емальований кастрюлю.Для того, щоб максимально зберегти корисні властивості капусти, рекомендується варити її в пароварці або в друшляку, закритому кришкою і поставленому в каструлю з киплячою водой.В великих кількостях кольорова капуста містить вітаміни С, А, РР і групи В і мікроелементи: кальцію, калію, магнію, заліза і фосфору, інших мінеральних солей, необхідних для правильного пітанія.Кроме жирів і вуглеводів, у кольоровій капусті міститься в півтора рази більше легкозасвоюваних білків, ніж в білокачанної. Сира кольорова капуста кілька жестковата і має гіркуватий присмак, тому навіть в салатах її використовують у відварному вигляді.