Як підробити в декреті.

Для деяких жінок, що знаходяться в декреті , заробіток є не тільки необхідністю, але й відволіканням від клопоту зі старшими дітьми. Існує величезна кількість способів підробляти в декретній відпустці. Якщо знайти те, що вам подобається, робота буде приносити не тільки гроші, але і задоволення.
Інструкція
1
Робота для творчих жінок. Якщо ви любите фотографувати, розмістіть фотографії на сайтах фотобанків. Чим більше гарних фотографій ви додасте, тим більше людина їх купить. На цих сайтах є величезний плюс: фотографія одна, а придбати її можуть нескінченну кількість раз.В можете писати статті, тільки купити їх зможе одна людина. Шукайте в інтернеті банки статей і пишіть на будь-яку вподобану тему. Можна заробляти гроші на опитуваннях. Багато компаній проводять опитування, за участь в яких будуть платити вам деньгі.Также у вас є можливість писати вірші або пісні і продавати їх. Якщо у вас виходить непогано малювати, є можливість продавати свої твори.
2
Робота для освічених мам. Якщо ви добре знаєте який-небудь шкільний предмет, можете працювати репетитором. Якщо ви є фахівцем (програмістом, психологом, юристом та ін.), То підробляв консультантом.Для студентів ви можете писати дипломні чи курсові роботи. Клієнтів можна знайти як через інтернет, так і через родичів. Можна підробляти модератором на різних сайтах. Деякі сайти платять за те, що ви ходите по форумах і підтримуєте теми розмов, згадуючи назву сайту роботодавця.
3
Для тих, хто не хоче або не може працювати в інтернеті. Йдучи в декрет, ви можете домовитися з начальником про віддалену роботу. В'яжіть або шийте одяг на замовлення. Займайтеся поширенням товарів, працюйте на телефоні менеджером з продажу або диспетчером.
Зверніть увагу
В інтернеті можна знайти безліч робіт в будь-якій сфері, але треба бути обережним, так як можливість обману теж велика. Обов'язково перевіряйте роботодавця, читайте відгуки про нього. Якщо щось здасться сумнівним, пошукайте роботу в іншому місці.
Корисна порада
Ви можете скористатися сайтами з пошуком роботи. У пошуку набираєте «віддалена робота» і вибирайте те, що підходить.