Як намалювати лотос.

Лотос надзвичайно гарний і ніжна квітка, що має великі розміри і тонкий аромат. Здавна його називали священним квіткою сходу. Ним захоплювалися, його зображували на полотнах картин, у різьбленні по дереву, в кераміці, у вишивках на тканинах. Поети давнину оспівували його у віршах. Квітки лотоса символізували чистоту і витонченість. Його краса і зараз притягує і захоплює. Намалювати цей чудовий квітка, лотос, можна досить швидко за допомогою звичайного олівця.
Вам знадобиться
  • папір, прості олівці різної твердості, ластик
Інструкція
1
Розташуйте аркуш паперу горизонтально. Для попереднього ескізу використовуйте краще олівець з твердим грифелем.
2
Приблизно по центру аркуша намалюйте фігуру овальної форми. Верхню частину цього овалу трохи витягніть вгору, як показано на малюнку.
3
Тепер покажіть бічні пелюстки закритого лотоса, провівши напівовалом на квітці. Наносяться лінії робіть тонкими, щоб надалі непотрібне можна було легко стерти. Самі пелюстки робіть трохи загостреними на кінцях.
4
Такими ж тонкими, майже непомітними лініями намалюйте ще два центральних пелюстки (дивіться малюнок).
5
Тепер усередині овалу вам потрібно буде домалювати другий і третій ряд пелюсток. Пелюстки другого ряду повинні розташовуватися між пелюстками першого ряду. Пелюстки третього ряду між пелюстками другого. Всі ряди пелюсток повинні бути спрямовані в центральну верхню частину, як показано на малюнку. На цьому попередні начерки бутона лотоса завершені.
6
Приступайте до нижніх розкрилися пелюсток. Вони повинні бути набагато більше по ширині, ніж пелюстки в бутоні. Намалюйте кілька рядів.
7
Тепер підчистити за допомогою гумки, що вийшов у вас олівцем ескіз. Зітріть всі непотрібні і зайві лінії.
8
Акуратно обведіть контур квітки товстими жирними лініями. Це краще зробити олівцем з твердо - м'яким грифелем.
9
Нанесіть на квітку лотоса невеликі лінії у верхній і нижній частині кожної пелюстки, як представлено на малюнку.
10
Тепер нанесіть легкі тіні. Нижні частини пелюсток заштрихуйте більше (темней), ніж верхні. Наносите тіні олівцем з м'яким грифелем.
11
Кінчиком пальця або шматочком відірваною папери розтушуйте тіні. Це зробить їх м'якими і більш реалістичними.
12
Ви можете залишити малюнок у карандашном варіанті або розфарбувати фарбами. Малюнок готовий.