Як назвати радіо. Як придумати назву радіостанції.

Радіостанцій існує безліч, і кожен може знайти для себе ту хвилю, яка йому до душі. Комусь подобається рок, комусь - класична музика, комусь - популярні танцювальні мотиви, а хтось взагалі вважає за краще використовувати радіо для отримання інформації, а не для прослуховування музики. Але, припустимо, ви вирішили відкрити власну радіостанцію. Крім створення контенту, вам доведеться зайнятися і ще одним, не менш важливою справою - придумати для неї відповідну назву.
Інструкція
1
Пам'ятайте, що перше, від чого варто відштовхуватися при виборі назви для радіо - це тематика. Припустимо, ваша радіостанція спеціалізується на класичній музиці. Тоді й назва необхідно вибирати відповідне. Слово кшталт «Енергії» такої радіостанції навряд чи підійде. Можливо, варто використовувати який-небудь музичний термін, ім'я композитора або виконавця класичної музики, варіації на слово «класика» і т.д. Також справа йде з іншими тематиками.
2
Спробуйте пошукати й інші варіанти. Можливо, ваша радіостанція не спеціалізується на якомусь одному музичному або іншому жанрі (є, наприклад, радіостанції, на яких читають виключно літературні твори), але весь її контент пов'язаний якимось загальним настроєм. Тоді можливо щось на зразок радіо «Меланхолія» або, наприклад, радіо «Позитив».
3
Використовуйте гру слів. Приміром, в одному відомому серіалі радіостанція називалася «Радіо Активне». Можна придумати щось в цьому роді.
4
Уявляйте собі чітко вашу цільову аудиторію. Хто це буде - підлітки до двадцяти років або ж жінки бальзаківського віку? Назва повинна залучати їх. Навряд чи молодь приверне радіо під назвою «Ностальгія». До слова, якщо цільова аудиторія радіо - молодь, то є сенс використовувати іншомовне назву. А ось більш дорослу публіку воно може оттолкнуть.Детское радіо зовсім не обов'язково називати «Сонечком», врешті-решт, подібним чином називається половина дитячих садків в нашій країні. Тим не менш, назва має бути веселим, радісним і легко запам'ятовується.
5
Подумайте і про те, на якій регіон або місто мовитиме ваша радіостанція. Ви можете назвати її відповідно до географічним місцем розташування. Приклади подібних станцій - «Ехо Москви» або неіснуюча станція «Пітер FM» з однойменного фільму.
6
Не впадайте у відчай, якщо всі ідеї вичерпані, а назва підібрати ніяк не виходить. Дайте радіостанції своє ім'я. Так вчинила, наприклад, всіма улюблена Алла Борисівна Пугачова, яка назвала свою радіостанцію «Радіо« Алла ».
Так званий радіовузол дозволяє здійснювати трансляцію місцевих оголошень, новин і попереджень про небезпеку в межах будівлі. Гучномовці, розташовані в кожному з приміщень, з'єднуються з вузлом проводами. як же зробити локальне радіо?
Інструкція
1
Розрахуйте потужність підсилювача радіовузла. За стандартом потужність, що підводиться до одного абонентського гучномовцю, становить 0,15 Вт Але послідовно з кожним з них включається захисний резистор, на якому виділяється така ж потужність. Тому при розрахунку радіомережі приймайте потужність рівною 0,3 Вт на точку.
2
Все гучномовці виберіть розрахованими на однакову напругу (15 або 30 В). Деякі з них забезпечені трансформаторами з відводами, що дозволяють вибирати будь-яке з цих напруг - тоді переведіть їх все на однакову напругу. Імпортні гучномовці можуть бути розраховані на 70 В, але деякі з них мають відводи для перемикання на 30.
3
У кожному гучномовці відключіть регулятор гучності, якщо такий є, щоб сигнал оповіщення був гарантовано почутий. З цією ж метою не використовуйте для підключення гучномовців розетки і вилки. Висновки первинної обмотки підключіть до лінії, минаючи цей регулятор, але через двухваттний резистор, номінал якого дорівнює опору первинної обмотки трансформатора на постійному струмі. Цей резистор розташуйте в захисному кожусі поза корпусу динаміка.
4
Все ланцюжка з послідовно з'єднаних гучномовців і резисторів з'єднайте паралельно. Підведіть лінію до місця розташування підсилювача. Перетин проводів виберіть із запасом в залежності від сумарного струму в лінії. Його обчисліть, поділивши потужність на напругу.
5
Виміряйте розмах напруги на виході підсилювача. Підключіть до його виходу підвищувальний трансформатор, коефіцієнт трансформації якого обраний таким чином, щоб на виході на максимальній гучності виходило напругу, трохи менша того, на яку розраховані гучномовці. Вхідний опір трансформатора на постійному струмі не повинно бути менше того, на яке розрахований підсилювач, а потужність трансформатора не повинна бути менше розрахункової.
6
Увімкніть підсилювач і підключіть до нього мікрофон. Якщо у підсилювача немає мікрофонного входу, використовуйте спеціальний мікрофонний підсилювач. Безперервно говорите що-небудь в мікрофон, а помічник нехай обійде всі гучномовці і переконається в тому, що жоден з них не мовчить. Навіть ті репродуктори, які розташовані максимально далеко від підсилювача, повинні звучати голосно.
Зверніть увагу
Сертифікуйте систему, якщо вона буде використовуватися для попередження про небезпеку. Не транслюються музику без дозволу правовласників. Вимикайте підсилювач, коли він не використовується.