Як відкрити посилання у новій вкладці.

Перебуваючи на якомусь сайті, користувач може бути зацікавлений певної посиланням на сторонній ресурс. Незважаючи на те, що деякі сайти передбачають автоматичне відкриття посилання в новому вікні при її натисканні, більшість ресурсів відкриває посилання в тому ж вікні браузера.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, доступ в інтернет, миша.
Інструкція
1
Відкриття посилання в нової вкладці в відсутність мишки (на ноутбуці). Здійснюючи серфінг в інтернеті, вашу увагу може привернути яка-небудь посилання. Щоб залишитися на ресурсі і перейти за наданою посиланням в нову вкладку, вам необхідно зробити наступне.
2
Біля сенсора на ноутбуці натисніть клавішу, яка виконує роль правої кнопки мишки. Попередньо вам потрібно навести курсор на посилання , використовуючи сенсор пристрою. Після того як ви натиснете на потрібну кнопку, ви побачите на екрані контекстне меню. В даному меню вам потрібно навести курсор на команду «Відкрити в нової вкладці » і натиснути клавішу, що відповідає за клік лівої кнопки мишки (або ж двічі торкнутися сенсора). Посилання відкриється в нової вкладці браузера.
3
Відкриття посилання в нової вкладці за допомогою мишки. Беручи до уваги дії попереднього кроку, нескладно припустити, що необхідно зробити для відкриття посилання в нової вкладці . Вам також необхідно навести курсор на лінк, після чого, натиснути правою кнопкою миші на ньому. У меню, виберіть команду «Відкрити в нової вкладці " і клацніть по ній лівою кнопкою мишки. Сайт відкриється в нової вкладці , при цьому, ви залишитеся на старій сторінці.
4
Також на сьогоднішній день існує більш простий спосіб відкриття посилань у нових вкладках. Для цього вам не потрібно використовувати контекстне меню лінка. Наведіть курсор на необхідну посилання та натисніть на коліщатко мишки. Як і в попередніх випадках, посилання буде відкрита в нової вкладці .