Як поміняти батареї опалення. Як поміняти радіатори опалення самому відео.

Бажаючи замінити в приміщенні батареї опалення, вам необхідно знати декілька моментів у цій операції. Наприклад, ви заздалегідь повинні спланувати час здійснення заміни, а також подбати про те, щоб новий радіатор підходив до старої системи (якщо раніше не провадилась заміна стояка).
Вам знадобиться
  • Батарея опалення, обмотка.
Інструкція
1
Вибір часу для виконання заміни батареї . Вкрай небажаним періодом для здійснення заміни батарей є опалювальний сезон. Обумовлюється це тим, що вам доведеться залучати співробітників комунальних служб для відключення опалення. Це, в свою чергу, може спричинити за собою додаткові витрати на оплату послуг комунальників, та й на повторний запуск системи буде потрібно певний час (доведеться померзнути два-три дні після заміни).
2
Беручи до уваги ці моменти, можна зробити висновок, що найбільш оптимальним періодом для установки нових батарей опалення стане кінець опалювального сезону. Також слід відзначити той факт, що вам може знадобитися екстрена заміна батарей, яка випадково доведеться в розпал опалювального сезону. В такому випадку без допомоги комунальників вам не обійтися. Так чи інакше, приступимо до розгляду дій, які вам необхідно виконати для заміни батареї .
3
В першу чергу звернемо вашу увагу на такий момент. Якщо в приміщенні батареї змонтовані на старих трубах, краще відразу замінити вашу ділянку стояка на нові вироби. Якщо ж труби ще можуть прослужити кілька років, можна перейти до заміни батарей.
4
Використовуючи накидний ключ, звільніть батареї від кріплення, після чого зніміть їх. Тепер вам потрібно очистити різьблення на трубах спеціальної рідиною (дану рідину можна знайти в будь-якому відділі побутової хімії). Як тільки труби будуть підготовлені, приступите до монтажу нових батарей.
5
Намотайте на різьбу герметизирующую обмотку в 4-6 шарів. Після того як ви виконаєте це дія, ви можете перейти до монтажу нових батарей. По завершенню робіт слід попередити комунальні служби про що відбулася заміні. На початок наступного опалювального сезону комунальники перевірять якість монтажу батареї перед запуском опалювальної системи на повну потужність.