Як впоратися з токсикозом.

Ранній токсикоз вважається не небезпечним, але найчастіше жінки, страждаючі їм стикаються з серйозними ускладненнями пізніше. Справитися з токсикозом у другій половині вагітності складніше, зазвичай він супроводжується високим тиском або еклампсією, що супроводжується судомами м'язів тіла, а також втратою свідомості.

Не варто легковажно ставитися до раннього токсикозу, потрібно пам'ятати про його наслідки. Боротися з токсикозом необхідно незамедлітельно.Состояніе найкраще визначати за частотою та інтенсивністю блювоти. У токсикозу є кілька стадій. Якщо вас нудить не більше п'яти разів на день, це легка стадія, від 5 до 10 вважається легкою стадією. Важка стадія супроводжується блювотою більше 10 разів на день.Справіться з токсикозом першої стадії може кожна жінка, коригуючи свій раціон і режим дня:

  • Якщо раніше ти не могла собі дозволити снідати в ліжку, то тепер це необхідність. Перший сніданок повинен бути легким.
  • Необхідно звикати їсти якомога частіше і маленькими порціями. І якщо раніше це здавалося дуже важким, то тепер у майбутньої мами немає іншого вибору. Завжди носи з собою в сумочці крекери, родзинки або курагу.
  • Відмовся від продуктів і страв з яскраво вираженими запахами, а також від духів і різних ароматизаторів приміщень.
  • Потрібно багато пити протягом дня і при перших ознаках нудоти . Краще всього якщо це будуть приготовлені в домашніх умовах компоти і морси.

При середньому ступені токсикозу госпіталізація вагітної необходіма.Прі госпіталізації, проводиться внутрішньовенне крапельне введення лікарських засобів, що сприяє очищенню організму і заповнення відсутніх вітамінів. Крім того, «приходять в порядок» нервова система і шлунково-кишковий тракт.Есть думку, що причиною токсикозу може стати порушене психоемоційний стан майбутньої матері, а також психологічний фактор. Це значить, що жінка просто впевнена, що у неї повинен бути токсикоз, що надалі і відбувається. В такому випадку може допомогти кваліфікований псіхолог.Половой акт не може впливати на токсикоз, у чому впевнені багато. Якщо у жінки немає загрози викидня, статеве життя не протипоказана до 30 тижнів, небажаної вона є вже після, тому що може викликати передчасні пологи.