Як прикріпити люстру до стелі. Як повісити люстру на натяжній стелі.

Якщо ви вирішили самостійно прикріпити люстру до стелі, вам будуть потрібні деякі інструменти, які напевно знайдуться у вас вдома. Але найголовніше в цій справі - дотримуватися обережності. Якщо діяти без поспіху і виконувати по порядку всі необхідні дії, все вийде.
Вам знадобиться
  • Крюк на стелі, люстра, наявність електричної проводки
Інструкція
1
У першу чергу підготуйте інструменти, які знадобляться в роботі: кілька викруток (в тому числі і индикаторная), пасатижі, ізолента, кусачки.
2
Спочатку перевірте наявність в стелі спеціального гака для люстри і обов'язково випробуйте його на міцність, гарненько смикнувши за нього. Люстра може кріпитися і на спеціальну планку. У цьому випадку потрібно заздалегідь встановити болти для кріплення і закріпити їх гайками, а вже потім прикріпити планку до стелі.
3
Далі, якщо люстра знаходиться в розібраному стані, зберіть її, чітко дотримуючись прикладеної інструкції. Після цього важливо не забути вимкнути напругу. У лічильнику знаходиться автоматичний вимикач.
4
Переконавшись за допомогою індикаторної викрутки у відсутності напруги в мережі, приступите до роботи. Існує єдина система позначення проводів: дроти чорного (коричневого) кольору - фаза, синього - нуль, жовтого (зеленого) кольору - захисне заземлення.
5
На стелі знайдіть три дроти, один з яких - нуль, два інших - фаза. Фазні дроти виводять на вимикач, а нуль - в монтажну коробку. Ці три дроти потрібно розвести в різні боки, щоб уникнути замикання.
6
Оголений кінчик дроту в довжину повинен бути близько трьох-чотирьох міліметрів. Провід в люстрі повинні бути промарковані. Світильник підключіть до електропроводки допомогою клемної коробки.
7
Далі люстру необхідно з обережністю підвісити на гак і з'єднати нуль і фази зі стелі з люстрою відповідно (нуль до нуля, фаза до фази). Робити це потрібно, коли в проводах немає напруги.
8
Останнім етапом буде перевірка. Переконайтеся в тому, що при включенні в мережу люстра працює нормально. Після цього для успішного завершення роботи просто загвинтите захисний ковпачок.