Як розібрати ламінат. чи можна розбирати ламінат.

Сьогодні ламінат - одне з найпоширеніших підлогових покриттів. Причина цьому - низька ціна, простота в укладанні і високі декоративні якості. Крім усього, ламінат можна розібрати, не використовуючи фактично ніяких інструментів і витративши на це мінімум сил.
Вам знадобиться
  • Ламінат, вмілі руки
Інструкція
1
Якщо у вас на підлозі лежить ламінат з замковою системою кріплення, тоді без проблем розбирайте покриття і, якщо необхідно, замініть окремі його частини, а потім успішно укладіть таким же чином, як це було зроблено спочатку. Можна навіть перевезти ламінат на нове місце проживання.
2
На першому етапі вам, можливо, знадобиться викрутка або шуруповерт, щоб демонтувати плінтуса, так як звідси і почнеться розбирання ламінат а. Виробники рекомендують під час укладання залишати невелику щілину біля стіни (під плінтусом), бо без цього навряд чи вийде розібрати ламінат «без втрат».
3
Якщо хочете подбати про те, щоб укладати ламінат було простіше після проведеної заміни деяких фрагментів, то обов'язково надайте порядковий номер кожному з елементів покриття перед розбиранням.
4
Від моделі ламінат а, від того, яка замкова система кріплень в ньому використана, залежить рівень складності розбірки. Якщо це система click, то, швидше за все, процес буде дуже швидким і простим. Якщо ж lock, то, можливо, це займе трохи більше часу.
5
Після того, як плінтуса зняті, беріться безпосередньо за сам ламінат . Обережно подденьте дошку ламінат а за край, постарайтеся «розкрити замок». У цій ситуації дуже важливо не перестаратися, бо надмірна різкість або сила може привести до поломки деяких складових, наприклад замку, без якого стає неможливим подальше використання ламінат а.
6
Так, одну за одною, знімайте все дошки. І не забувайте про те, що ламінат дуже легко пошкодити, якщо поводитися з ним недбало, тому розбиранням ламінат а займайтеся дуже уважно, без поспіху і різких рухів. Якщо слідувати цим нескладним радам, ламінат прослужить вам ще довгу службу, прикрашаючи будинок і роблячи його затишним і вишуканим.