Як обігріти салон автомобіля.

Обігрів автомобіля взимку з ранку є першим ділом, з яким стикається автолюбитель, вийшовши з дому. Якісний прогрів вашого авто - це не тільки комфортна обстановка в салоні під час їзди на роботу, але і стабільність роботи двигуна. Взимку автолюбителям часто доводиться обігрівати салон автомобіля . Але як це робити правильно?
Вам знадобиться
  • Трохи терпіння і невелика стійкість до холодних температур на період прогріву машини.
Інструкція
1
Перемістіть рукоятку обігрівача в положення обігріву. Ваше авто в залежності від марки та моделі може бути обладнане як електронними, так і механічними перемикачами. У будь-якому випадку, вам необхідно виконати регулювання подачі теплого повітря. Якщо ви є труднощі на цьому етапі, прочитайте технічну документацію до вашого автомобіля. Далі включите систему обігріву, відрегулюйте температуру і напрямок повітряних потоків.
2
Для того щоб усунути паморозі або обмерзання з оглядових стекол, включіть кондиціонер і направте потоки повітря на стекла. Тепле сухе повітря досить швидко видалить полій.
3
Не забувайте про те, що вологе повітря в салоні небажаний. Тому під час прогріву авто ненадовго включайте рециркуляцію повітря. Це дозволить швидко позбавитися від підвищеної вологості при досить динамічному прогріванні салону.
4
Додавайте температуру поступово, уникаючи занадто швидкого нагрівання. Особливо при низьких температурах зовні. Різкий прогрів салону може призвести до утворення нової полою або, що ще гірше, деформувати скла. А це в свою чергу призведе до утворення мікротріщин.
5
Ніколи не нехтуйте утепленням салону. Якщо ви відчуваєте, що в салон під час їзди потрапляє повітря з місць, не призначених для вентиляції, з'ясуйте причину. Визначте проблемну ділянку і усуньте дефект. Це можна зробити як самостійно, так і звернувшись в автосервіс.
Зверніть увагу
Під час прогріву двигуна не сидите в машині, перевірте багажник, прогуляйтеся навколо автомобіля. Це послужить вам додаткової ранковою гімнастикою і не змусить дихати занадто сухим повітрям з автопечі.
Корисна порада
В автосалонах, на автофорум в інтернеті ви можете легко придбати теплову гармату для швидкого обігріву салону.
Велике за площею приміщення складу неможливо обігріти за допомогою одного радіатора, потрібна ціла система опалення. Вона може бути центральною або місцевою. Зазвичай для обігріву складів місцеві системи не застосовують, оскільки специфіка роботи в такому приміщенні припускає винесення генератора тепла за його межі. Центральні системи можуть бути водяними, паровими, повітряними і комбінованими.
Інструкція
1
Теплоносій може переміщатися по системі природним чином, за рахунок різниці холодного і теплого повітря чи води. Застосовується і примусова циркуляція, вона виробляється насосами (теплоносій - вода) і вентиляторами (теплоносій - повітря). Систему опалення ви вибираєте самі відповідно до вимог протипожежних та санітарно-гігієнічних норм.
2
Приміщення поділяються на категорії пожежної та вибухопожежної небезпеки за вимогами СНиП 2.04.05-91. Склади категорії А, Б та В обігріваються системами водяного, повітряного та парового опалення. У приміщеннях, де зберігають речовини, які утворюють вибухонебезпечні суміші при контакті з водою або парою, що не застосовують такий тип опалення.
3
Складські приміщення категорії Г і Д обігрівають за допомогою повітряного, водяного і парового опалення. Вода розігрівається до 150 градусів, а пар - до 130.
4
Водяне опалення дає більш рівний прогрів приладів при невисокій температурі і не викликає сухості приміщення. При використанні сухого насиченої водяної пари знижується термін служби трубопроводу, але прогріваються вони значно швидше при запуску.
5
При повітряному опаленні ви отримаєте високий ККД системи опалення, хорошу екологічну обстановку в приміщенні. Цей вид обігріву останнім часом використовується все більше і є самим економічно ефективним. Капітальні витрати на установку повітряного опалення в складському приміщенні ви окупите за один-два сезони.
6
Опалювальні агрегати потрібно розміщувати поза складу. Повітря йде через повітророзподільники, вони забезпечують рівномірний рух обратки через приміщення. Вам потрібно визначити площу поперечного перерізу, щоб вибрати підходящий воздухораспределитель.
7
Вам потрібно буде вибрати і прилади системи опалення: радіатори панельні і секційні, гладкотрубние і ребристі труби, конвектори. Зазвичай в складські приміщення ставлять пристрої з гладкою поверхнею, щоб їх було легко чистити.
8
Розподіліть прилади по всій площі складу, щоб забезпечити рівномірний опалення.